Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátomat. Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Tegnap este sajnos nagyon összeveaztünk amit most nem szeretnék részletezni. Ő egy nagyon nyugodt természetű férfi és a nők téren is nagyon gátlásos volt. Nagyon ideges lettem és azt vágtam hozzá, hogy a kicsi farkával ki sem tud elégíteni (14 cm hosszú a pénisze). Mindig is szégyellte. Persze ez nem így van de nagyon ideges voltam és elvesztettem a fejemet. Azóta rám sem néz és nem is alszik velem. Nagyon sokszor bocsánatot kértem tőle de egyszerűen hozzám sem szól.

2018. júl. 6. 20:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Összevesztünk*
2018. júl. 6. 20:10
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez a hajó elment.
2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A privát üzenetre, hogy válaszoljak Ő mérte meg magának.
2018. júl. 6. 20:18
 4/19 NDSM ***** válasza:
80%
Nem lesz egyszerű, mert olyan dolgot hoztál fel, ami nagyon bántó és változtatni sem lehet rajta.
2018. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, de egy ilyen kaliberű beszólás után nemhogy rád se néznék, de szedhetnéd a sátorfád (vagy én szedném). Ez gusztustalan volt. Összevesztek, ok, de hogy jött oda a péniszmérete? (Hacsak nem szexuális témaju volt a vita). Nem volt más fegyvered, és azzal vagdalkoztál, amivel aztán tutira jól meg tudod sebezni a másikat. Gratulálok, igazi primitív liba vagy. Most egyed amit főztél. Ha a barátodnak van egy kis esze, na meg önbecsülése, továbbra sem fog rádnézni.
2018. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Oda szurtal, ahol a legjobban fáj. Hagyj egy kis időt neki. Mondd, hogy nem gondoltad komolyan
2018. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mast nemis tudtal volna mondani csak a faszt....amit ugye te valasztottal.na mind1.sztem dobnalak ki mint macskat szarni az ablakon
2018. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Meg is érdemlem ha szakít velem.
2018. júl. 6. 20:51
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Hasonló véleményen vagyok, mint az #5-ik válaszoló. Valóban undorító dolog, hogy tudtad nagyon jól ezek szerint, hogy gátlásos és számára ez egy érzékeny téma és te mégis ezzel támadtál vissza. Lehet ezt akárhogy is szépíteni, de ez emberileg egy nagyon aljas cselekedett volt és ilyet kapni olyantól akit elvileg a legjobban szeretünk szörnyű érzés lehet.


Lehet mondani, hogy mérges voltál és indulatból mondtad meg hasonló dolgok, de igazából a legnagyobb gond a rejtett mögöttes tartalom. Gondolj csak bele, hogy mit érezhet ő most azok után, hogy szándékosan próbáltad megalázni? Számomra komoly bizalomvesztést okozna, ha ilyet tenne velem a barátnőm és valószínűleg nem is lenne utána sokáig az. A másik ilyen mögöttes tartalom pedig.. hogy is fogalmazzak szóval, ha eddig is gátlásos volt ezzel kapcsolatban és voltak félelmei akkor ezek után még inkább az lesz! Tegyük fel, hogy meg fog neked bocsátani és kibékültök egymással, de valószínűleg ez a tüske még nagyon sokáig ott lesz benne. Itt leginkább arra gondolok, hogy rengetegszer fel fog benne vetődni, hogy vajon mi az igazság.. Tényleg nem tudott kielégíteni? Gondolom érted.. ez további stresszt és feszültséget fog csak okozni.


Velem régen történt hasonló, bár a kapott sértés teljesen más témájú volt, de maga a körítés ugyanaz. Tudta nagyon jól az adott lány, hogy ezzel nagyon meg lehet bántani és érzékeny vagyok rá, mert meséltem neki erről és mégis a képembe vágta később egy veszekedés alkalmával.. Én megbocsájtottam, bár én nem lettem megalázva, csak megbántva. Viszont idővel totál rájöttem, hogy totál felesleges volt, mert újabb és újabb ocsmány sértéseket és bántásokat kaptam. Mondjuk ez, a te kérdésed szempontjából lényegtelen.


Ebből az esetből a konklúziód legyen az, hogyha kibékültök egymással akkor figyelni fogsz ezentúl arra, hogy mit mondasz majd amikor éppen össze lesztek veszve.

2018. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd nyugodni a dolgot. Bocsánatot már kértél. Pár nap múlva ki fog derülni hogyan tovább.
2018. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!