Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki folyamatosan hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki folyamatosan hazudik az nem szereti a párját igaz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, mivel a párkapcsolat alapja többek közt, az őszinteség is
2018. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 NDSM ***** válasza:
81%
Sajnos igaz! Aki igazán szereti a társát, az mindig őszinte, még ha nem is mindig egyszerű!
2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Nekem volt benne tapasztalatom, aztán muszáj volt belátni, hogy az ember nem is képes az érzelmek megélésére.
2018. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire! Undoritó dolognak tartom a hazugsàgot...23/L
2018. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor sajnos el kell engednem a páromat...

Igazatok lehet... a szándékosan eltervezett hazudgalas biztosan nem szeretet.

2018. júl. 6. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Erre a kérdésre a legtöbb ember rögtön rávágná azt a választ, hogy igen. Ami többnyire lehet, hogy igaz is. Viszont nekem van egy személyes ismerősöm akit fel tudok hozni példának ezzel kapcsolatban. Az illető férfiről tudom azt, hogy szereti a feleségét és mégis nagyon sokszor hazudik neki. Ez nyilván felveti azt a kérdést, hogy milyen ember az illető és azt is, hogy egyáltalán tiszteli a feleségét. Ez bennem meglehetősen undorító hatást kelt és van egy amolyan meglátásom amit az ilyen emberekre mondani lehet, habár ezzel egy kicsit ellent mondok az előbbi állításomnak.


"Az ilyen ember magán kívül nem szeret senkit sem."


Elkalandoztam egy kicsit a válasz közben, csak eszembe jutott, hogy azért ez nem annyira fekete-fehér, hogy egyértelműen rá lehetne mondani, hogy nem.

2018. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
*egyáltalán NEM tiszteli
2018. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez tipikusan az a kérdés/dolog ami nem fekete fehér szerintem.

Mégis egyértelműen azok a válaszok, hogy az az ember nem szeret aki hazudgal

2018. júl. 6. 20:34
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Mi az a szándékosan eltervelgett hazugság, amit mond neked a párod folyamatosan?
2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is ismerek olyat aki nagyon szereti a pàrjàt mégis több mindenben hazudik pl hogy ne bàntsa meg a màsikat vagy kényszeresen kerülje a konfliktust. Pl a lány féltékeny egy nőre, oka nincs. Megkérdezte a sràcot volt e bent a munkahelyén a srác rà vàgta, hogy nem volt bent.Nem azért mert nem szereti vagy nem tiszteli egyszerűen nem akarta, hogy túl gondolja a barátnő és kiakadjon...
2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!