Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes próbálkozni megmenteni a kapcsolatunkat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve együtt vagyunk, az utóbbi időben majdnem szakítottunk. Barátom volt hogy bunkón viselkedett (nem egyszer különösebb ok nélkül), illetve keveset tudtunk találkozni pár hónapig egy húzós időszak miatt (suli+ munka). Úgy érzem kihűlt, ellaposodott a dolog... Részemről legalábbis. Beszéltünk erről sokat, mondtam szerintem mit lehetne javítani pl szex terén is, megsem valtozott semmi.Nem működik valami jól a "kémia" úgymond:( Pedig szerintem egy kapcsolatban ennek alap kéne hogy legyen. Úgy leélni X évtizedet,hogy ez a része már most nem teljesen jó?? Egyébként jól elvagyunk, van közös téma, programok de valahogy mégsem érzem hogy hű de szerelmes lennék, na de 22 évesen lehet korai erről lemondani, nem? Ő mar későbbi esküvőt is szóba hozott,illetve mondta hogy neki nem kell más , nem akar szakítani..Tudom,hogy szeret de nem úgy ahogy nekem jó. Ő olyan,hogyha gáz van elvisz valami drágább helyre es azt hiszi ezzel el van intézve,holott mondtam már neki, hogy nekem nem ez számít, hanem a hétköznapokban érezzem hogy szeret. Jó hülyén sikerült leírnom ezt, elnézést. Megköszönném,ha írnának olyanok,akik voltak hasonló helyzetben, érdekelne ők hogy cselekedtek..


22/l 25/f



2018. júl. 6. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jol latod a dolgokat.

Fiatal vagy. Ez meg egy bunko felig elnyugatiasodott paraszt.

Hat......kezedben a sorsod.

2018. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonlo, csak az én pasim felfogta, hogy min kéne változtatnia
2018. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!