Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudtatok valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudtatok valamilyen oknál fogva találkozni a megbeszélt napon és időben a barátotokkal/barátnőtökkel és nem szóltatok előre, akkor utána kértetek bocsánatot? Ha igen/ha nem, akkor mi volt az oka a találkozó elmaradásának? Megbocsátott?

Figyelt kérdés

#találkozó #megbocsájtás #lemondás elmaradás
2018. júl. 7. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy lemondtam programot előtte 2 órával, mert megjött. Nyilván mondtam, hogy sajnálom, de lehetetlenné tette a dolgot. Meg se sértődött ezen, előfordul szerintem bárkivel, hogy valamiért le kell mondania.
2018. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő ilyen.
2018. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen. Ha valami közbejött akkor is volt annyi gerincem, hogy felhívjam vagy dobjak egy üzit hogy, bocsi nem tudok menni xy ok miatt. Mégse álljon már és várjon mint valami hülye.

Igaz én a fodrászom is felhívom ha ne adj isten nem mennék.

2018. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt velem egyszer és utoljára játszhatja el akárki is.


Onnnetól kezdve NEM fogom hívni sehová, mert bunkó, aki a másik idejével szórakozik.

2018. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!