Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab férfibe lettem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfibe lettem szerelmes, mit tegyek? 27/N

Figyelt kérdés
Megismertük egymást nyaralás alatt, és kölcsönös a vonzalom. Naponta beszélgetünk egymással és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Teljesen belé szerettem.Szeretném őt látni, átélni vele a mindennapokat, mint egy magyar férfival lehetne, de Tudom, hogy ez egy esélytelen kapcsolat, hiszen nem lehet közöttünk semmi, találkozni sem tudunk.Ráadásul náluk teljesen másként működnek a dolgok, pl. párkapcsolat terén is. Ezért abban kérnék segítséget, hogyan tudom őt elfelejteni és visszaállni a régi kerékvágásba, és ott folytatni az életem, mielőtt őt megismertem? Olyan szinten vagyok, h egy magyar férfi sem érdekel, aki korábban érdekelt, már eszembe se jut. Sokkal könnyebb volt, soha nem gondoltam volna, hogy egy külföldi férfibe leszek szerelmes. Szeretném őt elfelejteni. Próbáltam már azt, hogy nem írok neki, nem beszélek vele, de akkor ő keres, megbántani sem akarom. Kérlek, valaki adjon valami hasznos tippet.
2018. júl. 7. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess videókat a youtube-on az arabokról, hamar ki fogod heverni!
2018. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Arab? Hmm....utazz ki hozza. 3 honapot adok....es menekulni fogsz. Ha eros benned a sub hajlam, akkor talan 1-2 ev, utana megunod az elnyomast mert felni fogsz tole, nem fogod turni, menekulni fogsz, stb.

Teljesen mas reteg, mas vallas, hiaba vagy szerelmes, egy masik vilag az o eletuk, hituk, felfogasuk es ez a “szerelem” amit te erzel, nem eleg eros ahhoz, hogy ezt a kulturalis szakadekot ativelje. Marmint hosszutavon. Szoval szallj vissza a foldre, gondolkozz, vagy masztizz, tiszta fejjel konnyebb. ;) :)

De az is lehet, hogy nincs igazam.

2018. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Vannak keresztény arabok is. De gondolom arab alatt muszlimot értesz, lol
2018. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nyilván 2 hét nem elég ahhoz, hogy megismerd a másikat. Illetve azt is tudom, hogy ők mások, másképp élnek, ezt le is írtam, hogy tisztában vagyok vele..értelmes kommenteket várok, esetleg van itt olyan, akinek arab párja van?? Ha igen, írjon! Köszi
2018. júl. 7. 12:00
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
meg fog enni SOROS ura parancsára. RETTEGJ, és hívd a mini szterelnökünket aki fél kézzel megvéd tőle!!!!888!!!888
2018. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
annyira nem poénos....
2018. júl. 7. 12:22
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Szóval összvissz 2 hete ismered a fickót, akivel talán egyszer találkoztál és csak neten beszélgettek, de annyira beleszerettél, hogy már egy magyar férfira sem tudsz ránézni soha többet és lassan magyarul is elfelejtesz, annyira miss international lettél. Szerintem menj át a tini kapcsolatok csoportba.
2018. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó vége, nem te fogod átformálni a gondolkodását. Nem, attól sem változik meg, ha szülsz neki. Hagyd a francba még most, amíg nem mászol bele komolyabban.
2018. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy civilizált férfit helyette!
2018. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A 2 hét alatt mindennap találkoztam vele, ez kevés, hogy megismerj egy embert. Viszont furcsa, hogy ennyi előítélet van velük szemben. Rengeteg rosszat hallottam mielőtt kiutaztunk, hogy vigyázni kell velük, viszont meg kell ismerni az országot, őket. Azért nem minden arab egyforma szerintem..
2018. júl. 7. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!