Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hónapja nem fekszik le velem akárhogy próbálkozom. Ennek vége?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, 22 éves a párom és én is.

Az elején már gondok voltak a szexuális életünkkel, mert nekem ő volt az első, neki viszont nem én, és az előző barátnője tablettát szedett, velem viszont ugye jött az óvszer, ami neki gondot okozott merevedés terén.

A lényeg, hogy már a kapcsolat ELEJÉN azt hallgattam, hogy mikor fogok tablettát szedni, meg, hogy ő izgul mikor velem szeretkezik, meg, hogy olyan mintha neki maximális teljesítményt kellene nyújtania. Aztán jött az, hogy az exe őt fel tudta izgatni de én egy merev fa vagyok az ágyban.

Utána jött, hogy egy ideig minden rendben volt, tökéletesen működött minden, majd ezelőtt 3 hónappal kezdődött, hogy nem ad csókot. Ha rámozdulok, elutasít, és közölte, hogy ezt magamnak köszönhetem. (Hozzáteszem, kijelentette, hogy VAGY fogamzásgátlót szedek vagy nem szexelünk, más védekezési módban nincs benne).

Egy szál bugyiban flangálok, semmi. Megsimogatom az intim helyén, semmi. Ha csókot adok elbújik és zavarba jön és nem viccelek, BEBÚJIK A TAKARÓ ALÁ.

Megkérdeztem, hogy mi a baja őszintén, mert ez nem az óvszer, hanem más, mire közölte, hogy hagyjam és ő imád és kíván és szeret.

De nem nyúl hozzám, orális szex sem lehet, azt sem hagyja.

AMúgy meg minden rendben lenne, programokra járunk, minden nap találkozni AKAR velem, két óránként hív, hogy merre vagyok, mit csinálok, tehát nem is az, hogy nem szerelmes.

Szex nélkül pedig ugye nincs kapcsolat. Csak így szakítani rosszabb, mint ha összeveszne az ember vagy megcsalnák, hiszen szeretem és tudom hogy ő is engem, mégsem működik.

Ráadásul minden más téren iszonyatosan egy hullámhosszon vagyunk, sokszor ugyanazt a mondatot mondjuk ki hangosan egyszerre, már az ismerőseink is megjegyezték, hogy ilyet még nem láttak, mint mi.

SZóval nem értem, hol siklott ez így ki....Ő nem érzi úgy, hogy ez baj lenne, PASI létére megvan szex nélkül, pedig az exével napi szinten volt szex.


2018. júl. 7. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

"Hozzáteszem, kijelentette, hogy VAGY fogamzásgátlót szedek vagy nem szexelünk, más védekezési módban nincs benne)"

Ez egy önző barom,hagyd a fenébe.Ne pocsékold el a fiatal éveidet rá.Még jó,hogy nem szedsz mesterséges hormonokat,mikor szerencsére nincs hormonpótlásra szükséged.Keress egy normális férfit,aki nem erőlteti rád a saját kudarca miatt a sok mérget.


Egyébként meg az,hogy valakinek nincs a gumiban merevedése,az fejben dől el,de ezek szerint nem érsz neki annyit,hogy változtasson.

2018. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Már az elején hagynod kellett volna a francba.
2018. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Szakíts vele

Ennek így semmi értelme

2018. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi kompromisszumkészséggel megérdemlitek egymást :)
2018. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

"PASI létére megvan szex nélkül, pedig az exével napi szinten volt szex."


Lehet, most is megvan ...

2018. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Te lathatolag elvezed hogy alaznak es semmibe vesznek, szoval en nem latok itt problemat.
2018. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Még hogy a nők játszmáznak 😂


Hagy a csudába ezt az embert, ne alázd meg magad még ennél is jobban. Keress olyat, aki szeretne veled szexelni, és nem zsarol szexmegvonással.

2018. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A szex nélküli kapcsolatok nem működnek sokáig,idő kérdése és megoldod mással,ő úgyszintén,ha még meg nem tette.

Az nem lehet hogy a pasikat szereti?

2018. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
Ki tudja mi van. Ha akarod őt, akkor szedd a tabit. Nem olyan nagy kérés ez. Okozhat az óvszer ilyen gondokat.
2018. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Hm, volt olyan kapcsolatom, ahol megéltünk ilyen hullámot, egy idő után folyton arra vártam, hogy elmenjen otthonról és én kielégíthessem magam. Eleinte csak simán kielégítettem magam, aztán már kezdett feltűnni az is, hogy más férfiakat is érdeklek, aztán szépen lassan totális elhidegülés felé tartottunk. Ez így ment két éven át, szinte már a falat kapartam a szexért, de az exemet cseppet sem zavarta, folyton fáradtságra panaszkodott, ami azért volt nevetséges, mert alkalmi munkákból élt, jó ha heti két napot dolgozott. Mivel szerettem, nagyon sokáig tűrtem, de aztán belefáradtam. És akkor teljesen "véletlen" kiderült, hogy azért volt fáradt a drágám, mert a barátnőmet reszelgette azokon a napokon, amikor nem nálam aludt...


Én nem azt mondom, hogy nálatok is ez van, de azért tartsd nyitva a szemed! Ja, és az exek a legveszélyesebbek!

2018. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!