Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a párom csak az ex barátnőjét keresi bennem és csak pótlék vagyok?

Figyelt kérdés
Amolyan ha ló nincs szamár esete
2018. júl. 7. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Verd ki a hisztit. Csinalj mindent ellenkezoleg. Ha olyanokkal jon, hogy ezt a volt baratnom mashogy csinalta meg ilyenek. Akkor nagy ra az esely, hogy csak egy szamar vagy.
2018. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írd le miket tapasztalsz a párodon, ugy könyebb segíteni.


Mióta vagytok együtt, mikor szakítottak, ki szakított, miért, beszélnek még, stb?

2018. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hasonlítasz a párod exbarátnõjére? Vagy mi?


Az nem valami gyakori eset szerintem, hogy valaki az exbarátnõjét keresse a párjában, max. csak elõre beképzeli magának, hogy “olyant szeretne, mint õ”, de a valóságban ritkán találkozol olyan férfival vagy nõvel, aki komolyabban hasonlítson az exedre.

Személyszerint éreztem már úgy, hogu megláttam egy random személyt, és az exem jutott eszembe róla, DE ha csak egy kicsit is közelebbrõl megismerem az ilyent, rájövök, hogy nincs olyan lényeges hasonlóság, ezért nincs jelentõsége.


Pláne ha ilyen “ló nincs, szamár is jó” esetleg kétlem hogy arról lehetne beszélni, hogy benned látná a hiányolt exbarátnõjét. Ilyen esetben a férfi inkább egy üres tárgyat lát a másik nõben.


A pótlék kérdésre egyszerū a válasz. Ha nincs oda érted a barátod, nem érezteti, hogy annyira fontos lennél, csak úgy vagy, akkor te vagy a “szamár”.

2018. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!