Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai társadalomban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai társadalomban szerintetek lehet még sejteni vagy remélni hogy akadnak hűséges férfiak?

Figyelt kérdés

Eddig 4 kapcsolatom volt és mind meg csalt és hazudozott nekem.

És sok felől hallom hogy rengeteg a hűtlenség szerintetek ez a trendi vagy ennyire erkölcstelen már minden ember? Esély a hűséges férfi meg találására ha van mi rá utaló jel?



2018. júl. 8. 03:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Biztos van ilyen. Három barátomból nem tudok róla,hogy megcsaltak volna, most a srác viszont megcsalt akivel elkezdtünk randizni, egy tali után.

Ez van, fel kell állni, önvizsgálatot tartani magadról, a kapcsolatról.

2018. júl. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Persze, vannak és szerintem nem is kevés. Tudom, sokan írják ilyen kérdéshez és lehet kevesen hiszitek el ( bár szerintem ez nem olyan hú de nagy dolog ), de én is annak tartom magam. Az első válaszoló előző barátai ezek szerint szintén hűségesek voltak. Azt is tudom, hogy 4 ilyen tapasztalat után nagyon nehéz lehet ezeket elhinni és bízni benne, hogy majd talán a következő más lesz, de mindenképp próbáld meg.
2018. júl. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Én mindig hűséges akartam lenni, de a nők nem hagyták.

Rendszeresen akadt aki akart tőlem valamit.

2018. júl. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
A férfiak mindennek ellen tudnak állni, kivéve a kísértést.
2018. júl. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Igen vannak ilyen férfiak.


Az viszont a te hibád, hogy folyton olyan pasikat választasz, akik nem hűségesek. Gondolom mindegyik ugyanolyan stílusú és alapbeállítottságú volt.

Tanulj a hibádból.


Egy kapcsolatot két személy hoz létre. Ugyanaz a két személy is szükséges a megromlásához.


Vizsgáld meg, hogy neked mi a felelősséged, hogy ez történt.

2018. júl. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:
38%

Természetesen nem, mi férfiak mind félreqrunk elvégre a 4 fős minta reprezentatív és kétségbevonhatatlan ahogy az is, hogy mit sír össze X csaj. :D


Javaslom, hogy válts csajokra.


Azért azt megkérdezném, hogy vajon miképpen jött az össze, hogy eddig minden kapcsolatod megcsalással ért véget... itt valami nem kerek.


26F

2018. júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Jól írta itt valaki, alapbeállítás kérdése. Én pl nem csaltam meg senkit és nem is fogok, tehát igen, létezik ilyen.
2018. júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem csak férfiakra igaz hékás kérdező és válaszolók. Nők sem hűségesek a lovagjukhoz.
2018. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ismerek hármat is. Kettő baráti pár (27 év!), egy pedig a párom. Az exem viszont folyton csalt...
2018. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Az biztos, hogy elég erkölcstelen a világ, lassan azt nézik lúzernek, aki nem használ ki minden adandó lehetősèget.

A legtöbb férfi hűtlen, és mindet el lehet csábítani. Ebbe a legjobb, ha beletörődsz. Okos nő nem kutakodik, és akkor nem talál semmit. Már ha akarsz hosszútávú kapcsolatot is. Amiről nem tudsz, nem fáj.

2018. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!