Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem de állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de állandóan veszekszünk mit tegyek? Se veled se nélküled kapcsolat.

Figyelt kérdés
A mostani párommal 1 éve leszünk lassan együtt. Amikor elkezdtünk találkozgatni egy nagyon hosszú párkapcsolaton voltam túl és nagyon sokat segített abban hogy ne roppanjak meg de ekkor még csak barátok voltunk de sokat töltöttük együtt az időt . Azt is tudtam hogy ő nem a barátom akart lenni de mivel n nem voltam túl még szinte a szakításon sem nem akartam bele menni egy kapcsolatba. De a sok együtt töltött idő után elkezdtem beleszeretni, figyelmes volt velem kedves mindig simogatott amit én nagyon hiányoltam az előző kapcsolatomból és nagyon jól esett hogy végre valaki figyel rám és törődik velem és szépeket mond.A barátságból végül kapcsolat lett és teljesen szöges ellentéte volt az előző páromnak nagyo jól éreztem vele magam sokat voltunk együtt mindig meglepett valamivel kedveskedett mindig . Idővel viszont betegesen elkezdett féltékenykedni ok nélkül csak ha elmentem ebédelni valahova egyik barátnőmmel akár teljesen kifordúlt magából inni kezdett sokat a kocsmába ült, haza jött és mindennek elhordott az első ilyen alkalomnál szakítottam is vele de több mint egy hétig könyörgött minden nap nekem hogy megváltozik és soha nem lesz ilyen többet és a féltékenykedést is befejezi.vissza fogadtam be is tartotta az igéretét úgy 2 hónapig és a problémák még erőteljesebbek lettek egyre több veszekedés csúnyán beszélt velem . 1 hónapja viszont még rosszabb lett az egész minden szabadidejét a haverjánál tölti van hogy aludni se jön haza. Nagyon szeretem őt és amikor szakítunk könyörög hogy szeret és nem tud nélkülem élni de már nem vagyok boldog amikor nincs velem hiányzik amikor viszont együtt vagyunk csak öljük egymást állandóan . mit tegyek? valaki aki hasonló cipőben jár. Egyszerűen szeretem nagyon nem vagyok képes elengedni viszont már csak szenvedünk egymás mellet mi lehetne tenni meg lehet ezt még javítani? 26/L

2018. júl. 8. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A se veled se nélküled kapcsolatoknak soha nincs jó vége. Szerintem már elég sok volt az átmeneti állapot, ideje lenne ezt a kapcsolatot lezárni.
2018. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha fontos neked, menjetek el párterápiára. Én kivergődtem egy ilyen állapotból a párommal, most harmónia van, és mindketten boldogok vagyunk. Nagyon nehéz volt, de jó, hogy nem adtuk fel, és sikerült.
2018. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

ez tényleg ilyen se veled se nélküled kapcsolat.

én ilyenben tengődtem közel 3 évig, nagyon rossz volt a vége felé.

a legvégén már olyan szinten meggyűlöltük egymást, hogy a legnagyobb ellenségekké váltunk egymás számára, minden baj volt már, de elengedni még mindig nem tudtuk a kapcsolatot.

végül csúnyán összevesztünk, és többet egyikőnk se kereste a másikat, így ért véget ez a kapcsolat.

én azt tanácsolom, hogy ha nem megy többszöri próbálkozásra se, akkor ne erőltesd, mert csak lelkileg tesz tönkre az egész.

2018. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy ezzel csak az éveidet szúrod el. Több a rossz időszak mint a jó.

Azért a kevés jóért és kevés örömteli pillanatokért nem biztos, hogy megéri a hosszú hosszú kínlódás.


Ebből soha nem lesz az a szenvedélyes kapcsolat amire te vágysz.


Ez addig tart amíg, nem fogsz megkattanni, a te döntésed, hogy meddig fogsz kínlódni.

2018. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lelkem mélyén tudom hogy könnyebb lenne ha vége lenne , de az a baj hogy tenyleh iszonyatosan szeretem es amikor jo közöttünk minden akkor nagyon boldoggá tesz, csak sajnos mostanában nem vagyok boldog és nem tudok tiszta fejjel dönteni mert húzz a szívem felé
2018. júl. 8. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Írd le egy papírra, hogy mit szeretsz a barátodban! Gondold végig, mit tudsz szeretni egy részeges, agresszív emberen! Azt is gondold át, hogy mit szólnál hozzá, ha a majdani gyermekeddel bánna úgy, mint veled. Ezúttal EGYEDÜL ÁLLJ TALPRA a szakítás után.
2018. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!