Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenysés/megcsalástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenysés/megcsalástól való félelem?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Párommal alapból jó a kapcsolat. De, állandóan kattogok és agyalok, ha éppen nem vagyunk együtt vagy bulizni megy. Nem az a probléma, hogy lenne okom félni vagy gyanakodni. Ha bulizni megy is ír egy egy üzenetet. Velem van a baj. Görcsösen félek, hogy mást választanak helyettem,vagy nem tud nemet mondani egy kínálkozó lehetőségre. Ha el is megy valahova, bevizionálom, hogy egy másik nő rá mászik, és ő nem tud parancsolni az ösztöneinek.

Legelső kapcsolatomnak így lett vége, vagyis munkatársnő csapott le rá. Azóta képtelen vagyok teljesen megbízni. Keresem a problémára utaló jeleket. Ha elmegyek valahova, a viselkedését figyelelem.

Ez nagyon beteges. Agyalás, kattogás. Sok mindent nem vesz észre belőle, nem zaklatom és nem is gyanúsítom. Illetve semmilyen nyomozási formát nem találok normálisnak.

Van erre megoldás? Valamiféle önbizalom növelés? Valaki aki hasonló cipőben jár?



2018. júl. 8. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez beteges.. kezeltesd magad, menj pszichológushoz.

vagy bíznod kell benne, más megoldás nincs.

2018. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,beszélgethetünk, ha gondolod
2018. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Jártam ebben a cipőben és az új párom lett rá a megoldás. Soha nem csapott be nem füllentett, és annyira szeretett, hogy teljesen elmúltak a féleleim. Engem az exem folyton csalt.
2018. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beteges. Pont ez a baj. Fél éves ez a kapcsolatom. Nem szeretném elszúrni ilyen butaságokkal
2018. júl. 8. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sikerült!!

Magamban kezdtem el hinni

es megprobaltam önallo lenni,független ha hülyen is hangzik

en is mindig feltem h megcsal a ferjem.

Aztan ra kellett jönnöm hiaba agyalok ezen felesleges

Ha megtörtenik???mi van?

összeszedem magam mint maskor es kezdek egy teljesen ugy eletet

uj izgalmakkal

de ameddig nem törtenik meg boldog vagyok

magadban kell rendet rakni

ne függj senkitöl

mindig legyen egy b terved ne felj h egyedül maradsz

Csak szeresd es hagyd h ö is független legyen

erezze h bizol benne!

Veled benned van a baj,önbizalom hianyod van

keress ra neten önbizomhianyra,önbizalom növelesre

en sem mentem orvoshoz azert nem nem voltam pszihopata

aki nem erzett meg igy az sose tudja aterezni

jönnek ezzel h bolond vagy majd a orvos segit

de nem!probald meg elöször magadban megoldani a dolgot

nekem sokkal nagyobb eröt ad az h magam egyedül sikerült megvaltoznom,es nem egy halom penzbe meg egy „orvosnak“ köszönhetem

hanem magamnak

hatalmas energia es sok idö de hetröl hetröl jobb lesz

olvass rola sokat es fogadd meg a dolgokat

ha nem megy,vegsö esetben menj orvoshoz

probald meg egyedül leküzdeni

mert nem az az igazsag amit amit az agyad kreal!

hanem amit melyen a szivedben erzel,hogy tudod nem lenne ra kepes

de az agyad csak az sugja mi van ha...

kergesd el a rossz gondolatokat

2018. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!