Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még akkor is megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor is megbocsáthatatlan, hogy megpofoztam, ha kiderült, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam, ha a barátnőm bulizni jár, különösen ha azzal a lánnyal, aki elvileg a gyerekkori legjobb barátnője. Ilyen vadliberális csaj, hippinek képzeli magát és szerintem befolyásolja a barátnőmet, régebben 1-2x még füveztek is együtt.

Sokáig hatottam rá, hogy ne menjen bulizni, vagy legalább együtt menjünk, de tegnap elment a barátnője szülinapjára. Hajnali 3-ra ígérte magát, de 6-kor sem volt még sehol sem, én pedig egész éjjel nem aludtam. Telefont órákig nem vette fel. Végül hazakeveredett, de gyanús volt, hogy nincs alkohol szaga kicsit sem, de ugyanakkor valami furcsa volt vele, végül amikor kicsit erőszakosabban kérdeztem rá, akkor kiderült, hogy drogozott. Nem bírtam ki, megpofoztam, utána sírtam és bocsánatot kértem.

Azóta nem áll velem szóba, és úgy ismerem, hogy azonnal szakít, ha megütik, régebben beszéltünk erről...

Tényleg nem lehet megérteni? Mit tegyek, ha megbeszélni sem hajlandó? Miért én vagyok a gonosz?


2018. júl. 8. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ti nagyon különböző személyiség lehettek. Nem hiszem, hogy tényleg illik hozzád a lány.

A megpofozásról ki így, ki úgy vélekedik. Általánosságban nem helyesli senki.

2018. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
90%
1000%-osan elfogadhatatlan, hogy megpofoztad.
2018. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenért max a szülők képelhetik fel a még nem felnőtt gyereküket
2018. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
87%
Ezek után teljes mértékben jogos, ha otthagy a francba. Végső soron azért pofoztad meg, mert nem tartott be egy általad kierőszakolt szabályt. Vagyis nem vált olyanná a kedvedért, amilyen ő sose volt. Ha te sosem tudtad őt annak elfogadni, aki, akkor kérdés, hogy minek jöttél össze vele egyáltalán.
2018. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
52%
Nem pofozni kell, ha neked a drog nagy vétek szépen elküldöd. Mindig azon fogsz agyalni, mikor fut össze a barátnővel, mit fognak csinálni? Neki ez a barátnő, meg a drog kell, mehet amerre akar.
2018. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

mi ez az önsajnáltató duma, hogy "miért te vagy a gonosz"? tudtad a véleményét az erőazakról, beszéltetek is róla azt írod, hogy szakítana ha megütnéd.


én is elítélem a drogozást, ettől függetlenül nem kellett volna megpofozni. van aki megbocsájt egy ilyet, de el kell fogadnod, ha ő nem.


és nem az apja/anyja vagy a barátnődnek, felnőtt ember. hozott egy (hát elég rossz) döntést, de erre akkor sincs jogod.

2018. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Én csak féltem az életét, és elveszítettem a fejem, hogy ennyire veszélyezteti saját magát.
2018. júl. 8. 16:57
 8/59 anonim ***** válasza:
97%
Ő meg nem félti.
2018. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom az előzőeket: felnőtt nő (legalábbis remélem), ha félted is, a pofon nem megoldás. Szakítani vele jogod van, megütni nincs.
2018. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt jogos a pofon a te részedről, én is amellett vagyok, hogy bántalmazás esetén biztos ott hagynám a férfit. Ha egyszer megtörténik, máskor is megeshet. Nyilván most azt mondanád, hogy többet sose, de kitudja mikor veszted el a fejed újra. A barátnőd elcseszi az életét, ha rászokik a drogokra, de ezt nem erőszakkal kell megoldani. Különben sem a legjobb ötlet ennyire más nézetekkel lévő személlyel együtt lenned.
2018. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!