Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amit ő csinál az már zaklatásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit ő csinál az már zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Itt az ügy előzménye.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Azóta már megmondtam hogy nem akarok tőle semmit erre folyamatosan írogat, smsket küld, hívogat, még azt is mondta hogy a házunkhoz is képes eljönni.


2018. júl. 8. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezért már feljelentheted.
2018. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Talán kapcsolatfüggő.

Rosszabb esetben nárcisztikus személyiségzavara van, ez esetben a no contact a megoldás. Bármit ír, soha, semmit nem válaszolj rá, egy idő után megunja!

2018. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Múltkor azt mondtam, hogy amíg ez nem történik meg, addig max. túlbuzgó; most már egyértelmű, hogy nem oké a férfi.
2018. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég beteges.
2018. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan tudod tiltani! De addig is Screenshottold le ha fenyeget meg vedd fel a beszélgetést is stb... Ha a házad előtt meglátod jelentsd fel.
2018. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Hmm. Ott is kérdeztem, most is kérdezem: Hogy tudtad össze szedni? :D Én nem értem a nőket, hogy tudnak ilyen retardokkal összejönni?! Mi volt benne olyan vonzó számodra?? Hmm?


Na de story time: egy ismerősöm szintén járt egy hasonló figurával, tovább tartott a kapcsolat de szakítás után a srác zaklatta, fenyegette a lányt stb. Nem tudom azóta meg van e még a lány zaklatója (hónapokon át meg volt neki, nem tett ellene semmit pedig próbáltam neki segíteni, rendőr ismerősökkel dumáltam stb de nem kellett neki a segítség), már nem beszélünk DE régebben volt egy hasonló eset, ott a lánynak mikor új pasija lett, az ex felment és szépen megkéselgette őket. Get rekt.

Szóval azt ajánlom, hogy még most állítsd le, ne kockáztass. És próbálj meg nem minden jött ment gyökérrel leállni.


Sok sikert :)

2018. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az...jelentsd fel!6ossal se kezdenék,önkéntes hivatásos megmentő!
2018. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen megmondtad neki, hogy nem akarsz semmit, ennek ellenére nem állt le, akkor ez már zaklatásnak minősül.


Nekem volt olyan, hogy valaki nem mondta meg egyértelműen, mi a gond, amiért a jól indult beszélgetésünk hirtelen megszakadt, nem akartam én a terhére lenni, de sajnos elkövettem azt a hibát, hogy többet írogattam a kelleténél, csak mert ki akartam deríteni, hogy mi volt a probléma, a kommunikáció híve vagyok, nem szeretem, ha valaki előzmények nélkül elkezd levegőnek nézni, csak ezzel sajnos rontottam a dolgon.

2018. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!