Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet arra reagálni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet arra reagálni ha valaki azt mondja hogy ha vele szakítok, sose fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell reagálni, ezt csak a sértettség mondatja vele, majd lecsillapodik.
2018. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

PL: Legalább az a "senki" jobban megfog becsülni mint te.

Ez helyzetfüggő és viszony függő.

2018. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a verbálisan bántalmazó kapcsolat előjele, leépiti szépen az önbizalmad. Ne reagálj, csak lépj le nagyon gyorsan.
2018. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet válaszolnék, hogy "ha így is lenne esetleg, amit kétlek, nem lenne vele gond, mert inkább egyedül, mint egy ekkora f.../p...a mellett".
2018. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
azonnal szakítanék
2018. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám neki, hogy szerencsére ez már nem az ő problémája lesz és hagyjon békén.
2018. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
"Nem azért szakítok, hogy legyen más, hanem mert te már nem kellesz. Inkább vagyok egyedül boldog, mint melletted boldogtalan. Szia!"
2018. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rá reagálni semmit.


Ugyanezt mondta a volt férjem is váláskor, hogy 2 gyerekkel a kutyának se fogok kelleni csak maximum d..ni, mire annyit mondtam, hogy az már nem a te problémád. Aztán teljesen kiakadt, mikor rá fél évre megismerkedtem a mostani párommal és ő nemcsak kihasznál. A láthatás miatt nem lehetett előle sokáig titkolni, hogy van valakim.

2018. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz népszerű, amit írok, de legalább tanultam belőle és őszinte leszek: Több éves kapcsolat után pont ezt vágtam a vőlegényem fejéhez. (Igaz, mérgemben, már a végét járta, hogy együtt vagyunk, nem működött már sehogysem.)

Pár hónap után hallottam, hogy új párja van, ráadásul szép is.

Tanulságképp írtam le, hogy nem szabad vagdalkozni a szavakkal.

2018. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
H nárcisztikus személyiségzavara van
2018. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!