Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogy vannak az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy vannak az anyagi dolgok?

Figyelt kérdés

Mennyire bízol meg parodban az anyagiak terén?

Mi most költöztünk össze 4év után. Na és persze szüleim kételkednek paromban az anyagiakban hogy őszinte velem


2018. júl. 9. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem bízom senkiben.
2018. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mire gondolsz konkrétan, talán hogy eltitkolt jövedelme van, vagy hogy nem fog beszállni a közös kiadásokba? Nos, én még egyetlen nőben sem bíztam meg annyira, hogy összeköltözzem vele. Volt hogy lakott csaj nálam egy ideig, de kulcsot nem kapott tőlem, hogy bármikor hazaküldhessem, ha a helyzet úgy adódott. És előbb-utóbb úgy adódott...
2018. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Szerintem elég naponta 1 kérdést feltenned a témában.
2018. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
a penzzel csak a baj van. mindig azon megy a vita.
2018. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább anyuciékat kérdezd a napi több kérdésed helyett, úgyis ők irányítják az életed.
2018. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ember függő. Én megbízok a páromban, a fizetésem is az ő számlájára ment. Közös kasszán vagyunk, ha valamit szeretnék venni, megveszem, ha drágább dologról van szó azt megkérdezem. Ugyanez fordítva.

4. éve élünk együtt, kb fél év után már közösben ment minden. Tudom róla, h ő nem az a görény típus, volt alkalmam megtapasztalni exbarátnője által. ( ezt hosszú lenne kifejteni, de az én párom megbízható, egyenes férfi anyagiak terén is )

2018. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbízom a páromban, mert eddig nem adott rá okot, hogy kételkedjek benne. Viszont hülye azért nem vagyok, így amikro én az lakásomba összeköltöztünk, nem írattam rá a ház felét, nem adtam neki haszonélvezetit, mert azért sosem lehet tudni.

Most egy olyan 2 éve élünk együtt, és eddig nem volt gond belőle. Mindketten arányosan fizetünk a háztartásba, megvan mindenkinek a "reszortja" (én fizetem a rezsit, ő a netet, kaját arányosan, telefont mindenki magának) kisegítjük egymást, ha gond van - persze nem is kérünk teljesíthetetlent, és csak sürgős/fontos esetben.


Én az első hónapokban picit jobban odafigyeltem, mit és hogyan csinál párom, és nem maradtunk volna együtt, ha láttam volna rajta sumákolást.

2018. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem költözök össze, amíg nincs meg a bizalom.

Nálunk közös kassza van. Egy számlára kapunk mindent, az én mobilomra jön az sms, az övén van a netbank, így napra készek vagyunk, hogy mennyi van a számlán. Mindketten arra költünk, amire akarunk/Kell, nagyobb kiadásokat megbeszéljük.

Anyámat meg elhajtanám a halál fazsára, ha beleszólna a pénzügyeinkbe, és nekiállna kavarni.

2018. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem költöztem volna össze olyannal, akinek anyuci beleszól a kapcsolatába és a pénzügyeibe.


Egyébként vezetjük a bevételeinket és a kiadásainkat, így mindig tudjuk, mi a helyzet. A kiadásokat összedobjuk, a maradék egy része megy megtakarításba, azon felül mindenki arra költ, amire akar. A párom jobban keres, de többet is költ. A 100 ezer Ft fölötti kiadásokat azért megbeszéljük.

2018. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. - ez már túlzás... szánalmas idióta vagy.
2018. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!