Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e esély, vagy van e értelme? 20F

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapja voltunk együtt a barátnőmmel. A kapcsolatunkban volt egy két vita de azokat mindig meg bírtuk oldani. Feljött a téma ,hogy költözzünk össze egy teljesen másik városba mivel ő ott tanulna és mellette dolgoznánk és együtt élnénk. Elsőre rábólintottam a dologra mert úgy gondoltam , hogy legalább kiszakadok a családi fészekből és teljesen felnőhetek.. 20 éves vagyok egyébként a barátnőm is..jelenleg a szüleimmel élek dolgozok van egy normális állasom vannak itt barátaim és mellesleg a családom is itt van plussz ugye itt is élek amióta az eszemet tudom. Az történt ,hogy felmentünk megnézni egy albérletet ami tetszett is mindkettőnknek .. akkor már éreztem valami rosszat ezzel kapcsolatban de még nem fogalmazódott meg bennem , hogy mi is.. erre a barátnőm elutazott és egyedül maradtam otthon mert még a szüleim is elutaztak. És ekkor kezdtem el őrlődni ,hogy biztos , hogy jó ötlet e ez az egész.. hogy van egy állásom ami stabil itt van konkrétan mindenem, hogy ezt tényleg itt kéne hagynom .. mellesleg az albi kaucioját és az első havi lakbért én fizettem volna .. na mindegy is teljesen elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatomat és felhívtam a barátnőmet ,hogy ezt megbeszéljünk .. mellesleg már megvolt beszélve , hogy akkor ez lesz és nem adtam semmilyen jelet arra , hogy problémám lenne ezzel az egésszel.. elmondtam neki hogy mit érzek és kinyomott.. utána pedig nyilván kiakadt erre az egészre.. és mondta , hogy ő ezt így nem bírja folytatni.. azt mondta kifogásokat keresek pedig nem így van csak egyszerűen úgy érzem , hogy erre nem állok készen.. és szakított velem.. nem igazán érzem hibásnak magamat , hogy ezt érzem .. nem tehetek róla sajnos. Ő ezt így reagálta le úgy , hogy 1 hete még külföldön nyaraltunk.. jogos , hogy kiakadt hisz visszamondtam az utólsó pillanatban , de azért ez túlzás szerintem. Szerintetek van e erre esély , hogy ezt megoldjuk ? Vagy ha már így reagálta le akkor nincs is értelme megoldani? Köszi a válaszokat.

2018. júl. 10. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos. Azért reagált így mert nem voltál neki annyira fontos, hogy megpróbálja megbeszélni a dolgot. Talán ezt érezted meg. Ha majd olyan nő lesz melletted akinek tényleg fontos vagy, akkor az nem fog így viselkedni. Valószínűleg az új városban az új suliban lett volna neki új udvarlója is és akkor egyedül maradtál volna az albérletben. A külföldi nyaralás valószínűleg elhitette vele, hogy jó ugródeszka vagy neki az élethez és most csalódnia kellett. Rettentően megsérthetted, hogy nem fizeted neki az albérlet kaucióját. Gondolom neki nem is volt arra pénze. Barátom, örülj, hogy megszabadultál tőle! Komolyan!
2018. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap együtt 20 évesen nagyon kevés idő az összeköltözéshez. Valószínűleg ezt is érezhetted akkor, amikor újra átgondoltad és elbizonytalanodtál. Jogod volt ahhoz, hogy ilyen helyzetben meggondold magad, ha pedig ezért szakított, tényleg nem állt stabil lábakon a kapcsolatotok. Ha fontos vagy neki, keresni fog, hagyj időt magatoknak.
2018. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb is, ha szétmentek... ez nem kapcsolat, a csajod egy hisztis liba.


4 hónap... :D Vicc.

2018. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!