Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom felejteni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy mit tudok tenni ha még mindig szeretem az exem? Előzmények: mint nagyjából minden kapcsolat ez is nagyon jól indult ez tartott kb 6 hónapig majd minden kezdett egyre jobban romlani. 1évig és 9 hónapig voltunk együtt aztán nála betelt a pohár és szakított velem. Ennek már egy éve. Ez idő alatt időszakosan beszéltünk néha hetekig dumáltunk máskor hónapokig nem. Éppen kezdtem már lemondani róla mikor kb 2 hete ismét felkeresett. Dumálgattunk minden fajta érzelem bizonygatás nélkül aztán egy hete ha nehezen is de kimondta hogy nagyon szeret kb mint a kapcsolatunk első fél évében. Olyat kérdezett összeköltöznék-e vele. (Tudni kell rólam hogy jelenleg külföldön élek) Elkövettem egy hatalmas hibát mégpedig újra beleéltem magam a dolgokba és úgy vettem észre ezzel elijesztettem mert mikor "csak" beszélgettünk tökre volt kedve hozzám és sokat keresett most viszont nem igazán. Szerintetek mit akarhat? Vagy hogy kellene viselkednem vele? Egyet tudok még mindig szeretem. Térjek vissza a látszólagos "leszarom" viselkedéshez?


2018. júl. 11. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj,el fog jönni az idő amikor be nő a fejed lágya,és akkor majd már tényleg lefogod szarni...és nem csak írod.

én 4 éves kapcsolat után még mindig rosszul vagyok..rám törnek érzelmek...és hiányzik próbáltam már mindent volt más is ismerkedtem de semmi! Egyszerűen nem tudom el felejteni és az én hibámból,mert voltunk így mint te és ha akkor meg teszem azt a lépést amit most 9 hónappal ezelőtt meg tettem,le tiltottam mindenhonnan,nem tudok rá keresni nem látom (néha megszoktam nézni sajnos amikor már egyálltalán nem birom...de abban a percben meg is bánom) Akkor fogod el felejteni ha minden kapcsolatot meg szakítasz vele..játszik veled csak! TILTSD LE MINDENHONNAN!!!!!

2018. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak játszadozik. Anno is akkor keresett mikor már nem volt senki társasága és most is nagyjából ugyanez a helyzet
2018. júl. 11. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nincs mást tenned csak azt amit leírtam...más lehetőséged nincs!na ja meg az idő..nagyon sok idő
2018. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2018. júl. 11. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Most már egyre több helyen lehet kapni frissen hekket, vegyél és süss egy adagot a családnak ebédre. És kovi ubit se felejtsd el azzal az igazi.
2018. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd elfelejteti vki màs veled hidd el.Én is voltam szerelmes és mikor adtam neki mêg egy esêlyt àtbaszta a fejem a hátam mögött csajozott .Felkeresett és igérgetett de doptam egy egész nyaram ment rà depis voltam.
2018. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!