Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a focit! Nők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a focit! Nők, ti hogy vagytok ezzel az időszakkal?

Figyelt kérdés

Kvázi egy hónapja nem láttam a páromat, vagy ha látom, akkor egyedül bambulja a tv-t, vagy haverokkal ordít előtte a közös nappalinkban. Unom, utálom és nem mentség, hogy mindjárt vége, mert akkor majd jön a következő "csak most van ez, bírd ki ezt a pár hetet".

Nő vagyok, szeretném nőnek érezni magamat. Hazaérek fáradtan, mosok rá, teregetek, főzök, elmosogatok, rendet tartok. Mire kerülök kettőt benyalta a vacsorát és már el is tűnt. Eljutottam odáig, hogy marhára egyedül érzem magam és ha ezt felhozom nem ért, avagy azt mondja üljek le mellé és nézzük együtt. IGEN, beismerem, HISZTIZEK!!! Hisztizek és féltékeny vagyok arra a hülye focira, mert mindennél és mindenkinél fontosabb, én meg foglaljam le magamat azzal amivel tudom, vagy akarom... Nincs rosszabb annál, mint amikor magányosnak érzi magát az ember egy párkapcsolatban.

Kisírtam magam, ennyi.

Ha esetleg van hasonló sorsú nő társam a környéken, nyugtassatok meg, hogy nem csak én irtózom már a focitól zsigerből.



2018. júl. 11. 19:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%

emberek értő olvasás nuku?

nem a vb-t nézi csak, hanem mindent, ha meg nem, akkor ps van egész nap...

minek vagy amúgy vele? vicc

2018. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
68%

30# hát erről nem a vb tehet...

Kérdező te meg akkor úgy tedd fel a kérdést,... Hogy tuskó a pasim... Itt nem a vb-vél és nem is a focival van baj. De ha neked ez kell...

2018. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
15# kitartás? Meggyőzni?? Hát bmeg ne azért akarjon foglalkozni velem a párom mert addig bacogatom....nem hisztizni kell még könyörögni hanem normális pasit keresni.
2018. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Azért durva mennyire lekezelő hozzászólások is érkeztek... Ismeretlenül. :) Imádom, hogy ilyen világban élünk. Valakinek van valami problémája, vígaszért jön ide, de kb. eret vág, ha elolvassa a hozzászólásokat annyira biztatóak. Az egy dolog, hogy a legtöbb kritikus el sem olvassa a válaszaimat, de legalább fele akkora arccal állnának neki a válaszadásnak.

Mint említettem, baromi nehéz napom volt aznap és igen, jól esett volna ha legalább egy ilyen nap után nem az a hülye foci van terítéken. Ha csak egy napra azt tudja mondani, hogy oké. A meccs fontos, de a fene egye meg itt van ez a nő, aki mégfontosabb. Száradjon el a sivár lelkem, mert erre vágytam a kérdés kiírása napján.

Vannak barátaim, vannak hobbijaim, céljaim, szeretem az életemet, nem kell rögtön elkapálni. Akkorsem, ha nehezen viselem, hogy a foci a szent és sérthetetlen az életünkben. Mire legyek dühös, avagy mivel lenne a gondom, ha egyszer ez az, ami elveszi az időt tőlünk. A foci a baj teljes mértékben és az, amit ez a fanatizmus generál.


Mindenesetre kívánok mindenkinek hasonló bíztatást rossz pillanataiban, mint amilyet itt osztogatott nekem.

A hasonló cipőt taposóknak pedig kitartást! :)

2018. júl. 13. 06:38
 35/37 anonim ***** válasza:
Itt nagyon okosak mindig az emberek,hagy el ,valj el,dobd ki:)) altalaban minden problemara ez a valasz:))
2018. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megismerkedtetek, nem volt focimániás, csak utána?

Mert én pl. pontosan tisztában vagyok vele, hogy a párom miért rajong és fel vagyok rá készülve, hogy ez nem lesz másként összeköltözés után sem.


Egyébként ha annyira rossz a helyzet, hogy beszélni sem tudsz vele erről és nem veszi észre, hogy ez téged mennyire zavar, akkor egy dolgot megpróbálhatsz. Amikor leül meccset nézni és semmivel nem foglalkozik, te is keress magadnak valami pihentető, szórakoztató dolgot és foglalkozz azzal. Ne házimunkát végezz vagy őt szolgáld ki, hanem lazulj valamivel. Majd amikor vége a meccsnek vagy a barátosdinak, akkor menj oda hozzá és szépen, mosolyogva közöld vele, hogy tök jó, hogy kipihentétek magatokat, most jöhet a házimunka, ketten úgyis hamarabb végeztek vele.

A hozzászólásaidból ítélve értelmes nő vagy, vess be valami fifikát, hogy észrevegye magát, ha már beszélni nem lehet vele. Azt semmiképpen nem tenném a helyedben, hogy mepgróbálom kierőszakolni, hogy foci helyett velem foglalkozzon, mert az úgysem jönne szívből, csak azért csinálná, hogy ne hisztizz.

2018. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

De kérdező, itt nem a foci a gond.

Ez alapvetően egy teljesen jól kezelhető helyzet kellene hogy legyen, pl ő megnézheti aznap a meccset, másnap meg, mikor úgysincs meccs, akkor elvisz téged valahova. Kompromisszum.

Itt nem a foci a baj, hanem az, hogy a pasid sz.rik rád.

Ha épp nem a foci miatt tenné, akkor találna valami mást.

Nekem mindketten elég rugalmatlannak tűntök.

2018. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!