Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az exével beszélget ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az exével beszélget ha menyasszonya van?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt találkoztunk, akkor is már együtt volt a mostani menyasszonyával. De nem volt jó a kapcsolatuk, ezért kezdett el velem ismerkedni. Fél évig húzódott a dolog, mire elköltözött tőle a nő. Addig csak chateltünk, meg bejött hozzám a munkahelyemre (kávézó). Miután elköltözött a nő, elkezdtünk találkozgatni. De túlságosan rástresszeltünk mind a ketten, így csak 1 hónapig tartott az egész. Visszament az exéhez, én azóta is egyedül vagyok. Ő mindig is azt hangoztatta, hogy túl jó vagyok hozzá, nem érti mit látok benne (11 évvel idősebb nálam). Nagyon kevés az önbizalma, pedig nagyon jó ember. Nekem pedig hihetetlen volt, hogy egy férfi ennyire rajongjon értem..

2 év eltelt azóta. Szülinapokon, ünnepnapokon írtunk egymásnak és ennyi. Tavaly novemberben találkoztunk egy buliban. Mivel alkohol hatása alatt volt, bátrabb volt és bevallotta, hogy még mindig gondol arra, hogy mennyire elrontotta velem. Legszívesebben a nyakába ugrottam volna, de nem tettem mert a barátnője akkor is megvolt. Azután karácsonykor beszéltünk, egészen reggeltől éjszakába nyúlóan. Úgy éreztem megint közelebb kerültünk egymáshoz. Azt írta, hogy vakvágányon van. Ami azért érdekes, mert 1 hete tudtam meg, hogy karácsonykor eljegyezte a barátnőjét. Mostanában sűrűbben beszélgetünk, apróságokkal kedveskedik, bókol. Azt írta, hiányzik a boldogság az életéből. De semmi több. Nagyon felkavart, rájöttem, hogy még mindig nem tettem túl magam rajta, és én lennék a legboldogabb, ha vele lehetnék. De nem tudom eldönteni, hogy neki mi jár a fejében. Mert valamennyire megint közelebb kerültünk egymáshoz. Érzem, hogy fontos vagyok neki, de semmi konkrétumot nem mond.

Miért velem beszélgetett karácsonykor, amikor épp akkor jegyezte el a nőt? Azt sem értem, hogy novemberben még azt mondta, rajtam gondolkozik, 1 hónapra rá meg eljegyzi a nőt. (Hozzáteszem, az első barátnőjét is azért jegyezte el mert a barátai és családja szerint x év után már illő..) Miért írta pont akkor, hogy vakvágányon van? És miért beszélgetünk mostanában egyre többet? Nem szeretném tönkretenni a kapcsolatukat ha boldogok, de nekem úgy tűnik, hogy nem azok.

Kívülállóként hogy látjátok?

26/L



2018. júl. 11. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
És most miért nem kérdezed meg tőle, miért csinálja ezt veled?
2018. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

nem akarlak lelombozni ,de : Nekem pedig hihetetlen volt, hogy egy férfi ennyire rajongjon értem..


Nagyon rajonghatott, ha nem téged választott. Nem hinném, hogy túl komolyan kéne venned bármit is, abból, amit ez a pasi tesz. Egyfelől nagyon döntésképtelen, másfelől, neked csak elhinti a mézesmadzagot, de nem veled van, ugye?

2018. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lennél a csaja, veled csalná az exnőjét. Én így látom.
2018. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a férfi semelyikötőkkel nem egyenes, mennél távolabb tartod magad tőle, annál jobban jársz. Ennek te sosem fogsz kelleni igazán, mert ez az ember csak a saját érdekét nézi, érzelem nélkül.
2018. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami új divat lehet, az exekkel tárgyalgatni a barátnő mellől. Vagy kitárgyalni a barátnőt. Egyre többet hallok ilyet.

Én lehet, régimódi vagyok, de nem tűrném. Ha ennyire kell az ex társasága, akkor cuccoljon vissza hozzá.


(Ezzel nem azt mondtam, hogy nem lehet hozzá se szólni az exhez, de azért van egy határ)

2018. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 évesen velem is eljátszotta ezt egy srác, szinte pont ugyanezt. Az ilyen típusú férfiak gyengék és jellemtelenek. Az egyetlen biztos pont az életében a barátnője, ezért fél otthagyni és ezért táncol vissza és fog is mindig visszatáncolni. Te ugródeszkának kellesz. Az én történetemben amikor másodjára hagyta ott a barátnőjét (szintén eljegyezte), egy fél évig volt velem, aztán hirtelen előadta, hogy nem érdemel meg engem, mert én annyira jó/okos/rendes vagyok és lelépett. Rögtön lett másik barátnője, aztán megint másik, és azóta már házas. Azért volt velem mert így kevésbé érezte magát magányosnak a szakítása után, egyedül nem tudott volna kilábalni belőle, ezért kellettem én. Amint jobban lett dobbantott és élte az életét. Tippem szerint rád is ez vár. De tudom, hogy mondhat bárki bármit, én se hallgattam senkire mert szerelmes voltam. 26/N
2018. júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!