Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak már minden baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak már minden baj amit csinálok - miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van vele. 4 éve vagyunk együtt. Szégyen vagy sem, de nemrég volt a névnapja, amit teljesen elfelejtettem, mert nagyon sokat dolgoztam, így vettem neki egy tábla csokit, de mivel későn ért haza, én már akkor aludtam, így csak sms-ben köszöntöttem fel. Hát vérig sértődött, hogy ő ennyit jelent nekem biztos, bezzeg a kollégáitól kapott egy nagy doboz szívecskés bonbont, meg így meg úgy felköszöntötték, stb. Kárpótlásul elvittem étterembe vacsorázni, sétáltunk, majd elmentünk moziba. Akkor már megnyugodott.

2 hétre rá volt a szülinapja, amire nagyon készültem, szabit vettem ki, tortát sütöttem neki, áthívtam hozzánk a szüleit (nagyon fontosak neki), és foglaltam időpontot egy wellness hétvégére. Hazajött és nem tudom miért, de azt látta, mintha nem s örült volna ezeknek... mosolygott meg megköszönte, de nem volt lelkes, elmondása szerint mert nem szereti az ilyen meglepetéseket és most nagyon megleptem. Amikor meg mondtam, hogy átjönnek a szülei is felköszönteni, totál kiakadt, hogy hogy néz ki a lakás, rendet rakhattam volna magam után (mire jöttek volna már elpakoltam volna), meg hogy mi a fsznak kell ide ráncigálni a szüleit, stb...

Na erre olyan mérges lettem, hogy leugattam, hogy nem hőbörögnie kéne, hanem esetleg megköszönnie meg örülni, hogy gondolunk rá meg készülünk, mert szeretnénk felköszönteni, mert szeretjük és hogy kapjon már az agyához... Kicsit magára hagytam, de hallottam, hogy sírt.

Amúgy furcsa, mert most bezzeg nem kapott semmit a kollégáitól...

Nektek mi a véleményetek?

27/N


2018. júl. 11. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak rossz passzban van. Kérdezd meg, hogy mi a baja.
2018. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Elkövettem énis már ezeket a hibákat mint a pasid, nálam szakítás lett a vége. Utólag meg ami után elemeztem az egészet rájöttem, hogy mekkora idióta voltam. Sajnos nem tudok pozitívat mondani de gondoltam megosztom azt amit érzek, most meg ott vagyok hogy szeretnék egy ilyen barátnőt mint te, holott nem tartom nagyra se a névnapom se a szülinapom, de már hiányzik az hogy valaki szeressen :(
2018. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem, hogy egy éretlen hisztis pasid van. Amikor kap egy csokit balhézik, hogy csak ennyi amikor meg komoly meglepetést kap akkor meg az a baj, hogy ez sok neki. Szólj rá, hogy döntse már el akkor hogyan is képzeli ezeket a dolgokat mert ebből aztán nem lehet tudni mi a jó. Aztán meg sír. Egy hisztis nőnél csak egy hisztis pasi rosszabb.
2018. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem az a baja, amit csinálsz, hanem, hogy vagy.

Egy igazi szerelemben ezek az ajándék dolgok ANNYIRA másodlagosak, nekem ő maga az ajándék, minden nap.

De nem is hisztiznék ilyen módon, semmiért se.

2018. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, túlzottan felfújta ezt a névnapot is, ekkora hiszti nem kellett volna.


De ahogy a szavaidon látszik, neki már mindennel baja van.


Rajtad múlik, vársz e megéri e várnod, vagy sem, és ha igen meddig vársz, "talán" változásra.

2018. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
A harmadik válaszolónak igaza van. Tényleg olyan mint egy nyafka lány.. egy igazi férfi kéne melléd.
2018. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
2-eshez hasonlóan én is ilyesmi vagyok/voltam. Igen, sírtam én is. Szakítás lett a vége, de pár hónapos volt csak a kapcsolat. De amiket csak írtál, csak külsőségek, a valódi okok nem ezek, azokat mélyebben kell keresni, talán szeretethiányos, vagy úgy érzi nem szereted eléggé, vagy önbizalomhiányos, vagy bármi lelki ok állhat a háttérben. (Vagy kezdtek eltávolodnim khm 4 év az 4 év) Azt gondolom, hogy az átlagnál érzelmesebb a pasid. Üljetek le, és próbáljátok higgadtan, nyugodtan de komolyan megbeszélni, hogy ki mivel elégedett, vagy nem az stb
2018. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Vigasztald meg és beszéljétek meg. Biztos csak rossz passzban van mostanság.
2018. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ez nem fg változni.


Tipikus ha nincs sapka, az a baj, ha van, akkor meg amaz, de TE bármit csinálsz, SOHA nem lesz jó.


Kínlódna a franc ilyen emberrel, azon görcsölve, na, most milyen nulla kis semmiségen vágja ki a hisztit.


Szerintem hagyd el mielőbb, mert csak le fog építeni - tapasztalat, voltam ilyen kapcsolatban. :(

2018. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!