Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elfogadja valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elfogadja valaha? Lehet jovoje ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy sracot mar tobb mint egy honapja egyutt vagyunk csak edesanyam nem tudja elfogadni tilt tolle ugyanis a srac roma szarmazasu szerinte az osszes lopos es bantja,kihasznalja a noket azt mondja hogy most meg kedves de majd biztosan elo jon belolle a “cigany ver”es bantani fog.igazabol azert is bant a dolog mert volt mar 3eves kapcsolatom es ott sem ereztem azt hogy szerelmes lennek .eletemben ugyerzem most eloszor igazan szerelmes vagyok es lehet naiv vagyok de en nem latom benne azokat a rossz dolgokat amiket anyukam mond rolla hogy milyen is valojaban nem is ismeri es azt mondja nem is akarja . 22 eves vagyok es meg a szuleimmel lakok szerintetek mennyire szolhat bele az eletembe ? Mit tegyek elkoltozzek vagy hallgassak ra es tenyleg felejtsem el? Mar egy hete nem enged sehova csak munkaba es ha kesek 5percet akkor meg ordibal hogy biztosan vele talalkoztam mar teljesen depresszios vagyok . A srac amugy egy nagyon rendes csaladban felnott inteligens fiu. Bocsanat a helyes irasi hibakert ,valaszokat elore is koszonom ! :)
2018. júl. 11. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
22 éves felnőtt nő vagy semennyire nem szolhat bele,viszont lehet kivétélesen igaza van..
2018. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen már felnőtt nő vagy el tudod dönteni kivel akarod összekötni az életed. Anyáddal értesd meg. Én nem hagynám ,hogy kontrolláljon. A saját ítéleteit tartogassa meg magának, biztos ”boldog” lesz tőle, de te nem leszel boldog ha rá hallgatsz.

Találkozott már vele élőben? Lehet más lenne a véleménye.

Akadhatnak kivételek romák közül is, lehet,hogy te megtaláltad azt a kivételt.

Ha tényleg továbbra is szeretnél vele ismerkedni akkor ne hagyd ,hogy anyád közétek álljon.

Mi a lényeg ,hogy te boldog legyél vagy az hogy más elvárásainak megfelelj-de ez utóbbi egy szomorú, sanyargatós élet lenne.

2018. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban elso ranezesre meg lehet mondani kibol fog elojobbi a "cigany ver". Nem borszin fuggo, de viselkedesbol, mar jarasbol latszik, es ahogy viszonyul másokhoz. Folyamatos negédeskedés, nyalizas, ha akar valamit tipikus elojel.
2018. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Latta mar egyszer itt volt nallam es mikor elment elkezdett velem ordibalni hogy hogy kepzeltem hogy beengedem meg jo hogy nem lopott meg
2018. júl. 11. 22:43
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem o tart el fizetek lakbert es sajat penzembol eszek! De azert kosuonom hogy elmondtad a velemenyed egy nagyon kulturalt ember lehetsz :)
2018. júl. 11. 23:01
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ez attól függ milyen cigány, nem mindegy hogy zenész cigány vagy a sima lopos fajta. Utóbbiból tényleg előjön a cigány vér. A zenész cigány viszont szorgos és ők is utálják a másik fajta cigányokat 😄
2018. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen fizetek lakbert! Hat mondhatni zenesz cigany hobbi szinten zenelnek elmondasuk szerint ok utaljak a ciganyokat anyukam szerint minden cigany ezt mondja
2018. júl. 11. 23:15
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
22:57-es válaszolónak: Elárulom,hogy a magyar igencsak kevert faj. Tatárok,törökök stb voltak az országban. Mit gondolsz az őseidet nem dug..a meg némelyik. Ennyit az árulásról. 😁
2018. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz vele, de ezt lehet akárkire mondani. Ha meg szakítottok akkor rajtad marad , hogy cigánnyal voltál, nehezebb lesz párt találni.
2018. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van anyádnak, még most a szerelemtől nem látsz semmit.

De elfog múlni a rózsaszín köd és akkor már késő lesz.

2018. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!