Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elfogadja valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elfogadja valaha? Lehet jovoje ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy sracot mar tobb mint egy honapja egyutt vagyunk csak edesanyam nem tudja elfogadni tilt tolle ugyanis a srac roma szarmazasu szerinte az osszes lopos es bantja,kihasznalja a noket azt mondja hogy most meg kedves de majd biztosan elo jon belolle a “cigany ver”es bantani fog.igazabol azert is bant a dolog mert volt mar 3eves kapcsolatom es ott sem ereztem azt hogy szerelmes lennek .eletemben ugyerzem most eloszor igazan szerelmes vagyok es lehet naiv vagyok de en nem latom benne azokat a rossz dolgokat amiket anyukam mond rolla hogy milyen is valojaban nem is ismeri es azt mondja nem is akarja . 22 eves vagyok es meg a szuleimmel lakok szerintetek mennyire szolhat bele az eletembe ? Mit tegyek elkoltozzek vagy hallgassak ra es tenyleg felejtsem el? Mar egy hete nem enged sehova csak munkaba es ha kesek 5percet akkor meg ordibal hogy biztosan vele talalkoztam mar teljesen depresszios vagyok . A srac amugy egy nagyon rendes csaladban felnott inteligens fiu. Bocsanat a helyes irasi hibakert ,valaszokat elore is koszonom ! :)
2018. júl. 11. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

De érdekes, hogy anyád nem enged dolgozni, eddig apád üvöltözött veled mindenért. ;)


Amúgy nem kell bocsánatot kérni a helyesírásért, hanem értelmesen kell írni.

2018. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én édesapám roma származású, édesanyukám székely. Házasodtak, rá 2 évre megszülettem én. Apukámnál példamutatóbb, szorgalmasabb embert még soha életemben nem láttam. Kiskoromtól kezdve miattunk él-hal, miattunk dolgozik rengeteget, hogy mindenünk meglegyen. A legtöbb ember szereti, bár sokan elítélik a bőrszíne miatt. (Volt olyan ember is, aki elítélte, majd rájött, hogy apukámnál jobb szakember még nem dolgozott nála..)

Véleményem szerint egy esély mindenkinek jár, ha a családja a srácnak is normális, akkor a fiúval sem lehet nagy gond. Aztán majd kiderül. Bár szerintem látható, hogyha valaki agresszivitásra hajlamos.

2018. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem minden cigány egyforma. Vannak olyanok akiket én is utálok és megvetem őket viszont vannak normálisak becsületesek akiket kedvelek. Te választásod nem az anyudé. Ne hallgass anyudra nem szabhatja már meg kivel legyél.
2018. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Cigány vagyok. Normális a családom is. Tanultam. Dolgoztam. Sose bántottak,de mikor ilyen hozzászólásokat olvasok rájövök,hogy milyen jó,hogy külföldre költöztem mert itt nincs ez. Magyar vagyok. Ja és nem nem üldöznek mert idegen országban élek
2018. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon intelligens roma származású emberek. Szerintem adj neki egy kis időt. Hátha megnyugszik, megszokja. Esetleg látja, hogy nem bánt téged. Esetleg ha picit javul a helyzet, vigyen virágot meg csokit anyukádnak :)
2018. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!