Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő szexuális igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális igények esetén elvárható-e a tolerancia mindkét fél részéről?

Figyelt kérdés

Van néhány dolog az ágyban amire a párom nem kapható és én ezt el is fogadom. Megkérdeztem, nemet mondott, tudomásul vettem.

Ezért az interneten szoktam ilyen videokat nézni. A múltkor meglátta, és ezért veszekedett velem.

Mi lehet a megoldás ? Még a videokról is mondjak le ?


2018. júl. 11. 23:19
1 2
 11/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%
Oral, harisnya, anal...a pokol bugyraiban fogsz elégni. Sajnállak haver.
2018. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, akkor ez van. Vagy annyira nem szereted hogy ezt elnézd neki?
2018. júl. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez a harisnya sztem nem egy nagy dolog. Nem ertem mit fujja fel.
2018. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Konszenzusos megoldás: 1× az ő, máskor a te vágyad teljesüljön. Ha itt nem egyeztek, akkor ez kihat mása is.
2018. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy igen, de a tapasztalatom azt mutatja hogy nem. Ha eltér a szexuális igényetek akkor annak annyi. Vagy azért mert akkor le kell mondjatok a "boldogságotokról" vagy azért mert szakítotok.
2018. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? keresel olyan partnert, aki vevő erre. Nekem is vannak kicsit szokatlanabb vágyaim. N
2018. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az eltérő szexuális igényeket így hosszú távon nem fogjátok tudni "egalizálni". Ha nem lesz közös nevező, akkor jobb olyat keresni, akinél nem kérdés a kérdés. Ezt tapasztalatból mondom.
2018. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Most komolyan a harisnyán akadt ki? Durva. Én szeretem a harisnyákat volt pasimnak is mindig felvettem ha kérte. Nem tudom miért nagy dolog.
2018. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!