Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő nem szeret, vagy már én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nem szeret, vagy már én nem szeretem és az egész csak félelem az elszakadástól?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 3éve vagyunk együtt, nagyon szeretek vele lenni,olyankor jó minden viszont mikor nem vagyok vele akkor inkább csak úgy gondolok rá mint egy haverra. Viszont úgy vettem észre, hogy ő pedig pont fordítva van ezzel, tehát mikor nem vagyok vele folyamatosan keres, mikor viszont együtt vagyunk, úgy érzem inkább sietne haza.Ezért pedig én sem akarom nagyon hogy találkozzunk, mert úgy érzem a végére megint csak szomorú lennék, hogy szinte lerázott (pedig akit szeretek azzal minnél több időt akarok lenni nem?),ami miatt pedig nincs kedvem vele beszélni, ő pedig keres, és az egész megy így egy nagy körforgásban..

Mikor szakítani próbálok vele (kb 3x fordult elő) akkor megigéri hogy megváltozik, én pedig engedek neki, mert úgy érzem nem tudnék nélküle élni, viszont kezdem azt hinni hogy vele sem.. Szerintetek mit kellene tennem?


2018. júl. 12. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a ,,se veled, se nélküled" kapcsolat a lehető legrosszabb. Ez rád tekintve sincs jó hatással.


A magyar nyelv gyönyörű és kifejező is egyben: egy PÁRkapcsolat KETTŐtökről szól. Itt ketten vagytok egy egész, de mindketten ugyanúgy egyének maradtok. Ahol már nincs arról szó, hogy párosan kiegészítenétek egymást, az ugyan két ember szintén, de már NEM párkapcsolat. Sokan viszont ennek a különbségnek tudatában is végigcsinálják a saját szenvedtetésüket, ahogy Te magad is.


Már a kérdésed kiírásában ott a bibi (idézem):

,,Mikor szakítani próbálok vele (kb 3x fordult elő) akkor megigéri hogy megváltozik, én pedig engedek neki (...)"


Itt meg is van a válasz. Ne engedj neki. Eljött az az idő, hogy végre magadat nézd, és már ne kettőtöket. Nem azt mondom, hogy rúgj fel 3 évet, de tedd fel magadnak a kérdést..

Megéri még több időt elcsessz erre a drága életedből?

Megéri az ultimátumok ellenére sem működő kapcsolatban bent maradni?


Ha neked megér egy utolsó próbát, tégy egyet. És ne feledd, a te lelkiismereted legalább tiszta.


Sok sikert


Üdv.

2018. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy amint jönne más amint megismernél egy másik szimpatikus embert, ő már nem igazán érdekelne
2018. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!