Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolatba kezdtem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatba kezdtem, de nem lettem szerelmes, folyamatos a vita. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit írnék a helyzetemről, hogy miért is vagyok ennyire tanácstalan


Volt egy párkapcsolatom, négy éven át szerelmes voltam az illetőbe, abból egy év volt párkapcsolat. El is lettem jegyezve, de szakítottam. Az indokok: minden naposak voltak a viták, rettegtem, kifordultam önmagamból, testileg-lelkileg bántott, megalázott, többször megcsalt és sorolhatnám.

Tűrtem, aztán véget vetettem ennek, de négy év azért négy év.


2017 júliusában szakítottam, rettentően megviselt mindenhogy. Az egyik (akkor még) barát segített átvészelni ezt az időszakot. A fiú ezalatt belém szeretett és idén májusban rádöbbentem, hogy a múlt sebe halványul..


Összejöttünk idén. Két hónapja vagyunk most együtt, de szakítani szeretnék. Már az elején hazudott nekem, mert mint kiderült, volt mellettem másik barátnője. Innentől meg minden a fent leírtakból megvolt a testi bántalmazást (eddig) kivéve, + jobban megalázott nyilvánosan szóban rengeteg idegen előtt


Ugyanaz a forgatókönyv, mint az előző kapcsolatban. Végre kezdtem reménykedni, hogy aki legjobban tudta, mennyire szenvedtem, majd boldoggá tesz.

Félek belelépni egy új kapcsolatba, mert attól tartok, hátha ez lesz megint..



Ő meg szeretné beszélni az egészet, de én tanácstalan vagyok, mert ez a két hónap csak még nagyobb sebet hagyott, de még remény van bennem..


Lány vagyok, éppen már nagykorú.


2018. júl. 12. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a nyomorek 2.al ne beszélj meg semmit,mert egy agresszív paraszt. Amúgy is aki egyszer hazudik az máskor is fog... Szerintem egy ideig hanyagold a parkapcsolatokat es fejleszd az önbizalmad stb. 23L
2018. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt nincs mit megbeszélni. Már az elején ilyen, később csak rosszabb lesz.

Szerintem sem kell erőltetni, hogy újabb kapcsolatot keress. Kicsit élvezd ki, hogy szingli vagy, fiatal vagy, nyár van, és vesd bele magad az egyedüllét szabadságába, fiúzás nélkül.

Nagyon fontos, hogy tudd élvezni az életet szingliként. Így nem fogsz magadra erőltetni soha egy xar kapcsolatot, hogy ne legyél egyedül.

Ez már egy komoly lépés, hogy ne rekedj meg évekig a rosszban.

2018. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj azon gondolkozni, hogy mitől lettek a kapcsolataid bántalmazóak. Szerintem is jót tenne most neked egy kis magány. Átgondolni az eddigi dolgokat. Ne foglalkozz most a pasikkal.
2018. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!