Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a gyerekem apját szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a gyerekem apját szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején még nagyon szerettem, de igazi nagy szerelem sosem volt felé. 3 év után kiderült hogy gyereket várok, akkor változott meg minden. Nem terveztük, én nem is szerettem volna (tőle) de nem lett volna szivem abortuszra menni. Ettől kezdve teljesen elhidegültem tőle, mert egyáltalán nem foglalkozott velem, ahogy azóta sem (a gyerek már 3hónapos) Az előző párom azóta sem tudtam elfelejteni, ahogy ő sem engem. Ő volt az igazi, de a nagyi sikeresen szétválasztott minket. Mindennél jobban szeretném újrakezdeni a volt párommal, Ő is velem, de nem tud arról hogy anya lettem, és nem is merem elmondani neki még. Azt sem tudom hogyan lehetne ezt úgy közölni vele, hogy ne legyen belőle balhé, és még nyitni is tudjon felénk Mit tegyek?!? Maradjak a kisbabám miatt egy olyan kapcsolatban amiben megfulladok? Tényleg nem tudom hogyan tovább legyszives adjatok tanácsot!!

2018. júl. 12. 02:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretted, nem akartál tőle, de azért megtartottad, mert nem volt szíved abortuszra... Hát arra van szíved, hogy egy életre elb*zd a gyereked életét azzal, hogy rögtön apa nélkül nőhet fel csonka családban??? Az ilyenek miért szaporodnak?...
2018. júl. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
81%
Ha soha nem is akartál gyereket miért nem gondoltál a védekezésre, hogy még véletlenül se csússzon be?
2018. júl. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Inkább nőjön fel csonka családban minthogy megöljem!

És az elején írtam hogy de, szerettem az apát csak tett arról hogy elhidegüljek tőle! Azt sem írtam hogy soha nem akartam volna gyereket, szerettem volna, de nem tőle, és nem most. Védekezés mellett történt meg.....!!

2018. júl. 12. 03:25
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ő volt az igazi, de a nagyi sikeresen szétválasztott minket."


Ha annyira igazi lett volna, akkor a nagyi sem választ szét benneteket.Kár áltatni magad.Ha az exed vagy te olyan nagyon szerelmesek lettetek volna, akkor egyikőtöket sem tudott volna befolyásolni senki sem, hogy szétmenjetek.Kitartottatok volna egymás mellett bármilyen nehéz körülmény ellenére.Ne hazudj magadnak, felesleges.

2018. júl. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
"Ő is velem, de nem tud arról hogy anya lettem, és nem is merem elmondani neki még." - vagyis még újra se kezdtétek, de máris eltitkolsz egy igen fontos részletet az exbarátod előtt. Szerinted hogy fogadja majd, amikor egy babakocsival jelensz meg előtte?
2018. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyedül fel tudod nevelni a gyereket? Mert ebből az lesz.

Beszélj az exeddel, hogy te újra akarod vele kezdeni, és vállal-e gyerekkel együtt is. Nagyon gyorsan ki fog derülni, hogy ő mennyire gondolja ezt veled komolyan!

Ne áltasd magad: 99% azért keresi az exet, mert gyorsan, könnyen szexhez jut, nem a nulláról indít.


A gyereked apja meg a gyereked apja, de nem a te párod. Ezt a kapcsolatot addig zárd le, minél előbb, amíg a gyerek érdekében békében el tudtok válni.

2018. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem lesz jobb az előzővel sem. Egyrészt mert hagytátok magatokat a “nagyi”-nak. Anyósom 12 éve fúr engem, ugyanúgy lepereg a férjemről, mint rólam. Mi tudjuk, hogy a másik a párunk, ebbe nincs bdleszólása senkinek. A másik meg, hogy aki életem szerelme, annak bármit, de tényleg BÁRMIT elmondhatok. Ha kinyírtam a szomszédot és elástam a tyúkól alá, akkor azt is. Ő pedig nem vet meg érte. Egy gyermek ráadásul egy csodálatos dolog, ha őt letagadod, mit csinálsz, ha valami rossz történik? ...


Most sok időd van, túl sok, otthon vagy a picivel, agyalsz és olyat látsz bele az előző kapcsolatodba, ami nagy valószínűséggel sosem volt meg benne. Keress valami hobbit, amit tudsz a baba mellett űzni és nyiss a párod felé. Ha magadért nem, akkor a kisbabádért.

2018. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"És az elején írtam hogy de, szerettem az apát csak tett arról hogy elhidegüljek tőle! Azt sem írtam hogy soha nem akartam volna gyereket, szerettem volna, de nem tőle, és nem most. Védekezés mellett történt meg.....!!"


Jah, írtad, hogy szeretted az apját, csak utána azt is írtad, hogy igazi nagy szerelem sosem volt. Akkor mégis mi a francnak kellett teherbe esned és megtartanod a gyereket? Szerencsétlen gyerek szívja meg, hogy van két 15 éves agyi szinten álló szülője. Védekezés mellett estél teherbe? Azért arra kíváncsi lennék, hogyan védekeztetek.


Ha az exed lenne az igazi, akkor nem szakítottatok volna, még a nagyi sem tudott volna titeket szétszedni. Ezzel a dumával csak magadat csapod be...

2018. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Becsülendő, hogy nem öletted meg a gyerekedet, de miért nem védekeztél, ha nem akartál gyereket tőle?
2018. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Tudod kérdező, ha valaki tényleg nem akar gyereket attól, akivel éppen dug, akkor maximális odafigyeléssel védekezik, és nemcsak egyféleképpen.Szóval etess mást ezzel a szöveggel.Ha ennyien terhesek lennének a fogamzásgátlóktól, mint itt a gyakorin napi szinten, akkor már nem gyártanák, mert felesleges lenne szedni meg pénzt kifizetni érte.A megszakítás meg továbbra sem védekezés.Jó lenne, ha értelmileg fejlődnél inkább a kapcsolatból-kapcsolatba való rohangászás helyett te is.Ennyi ésszel szabadlábon....siralmas.
2018. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!