Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (Lent a szituációt kifejtem).

Figyelt kérdés

Adott a párom (férfi), én vagyok nő. 1 éve járunk együtt. Mindent megosztunk egymással, őszinte kaőcsolatnak tartom a miénket. Van egy kolléganője, aki 20évvel idősebb, ő a tanácsadója, felnéz rá stb. Egyszer kiakadtam és cirkuszoltam, mert elvitte ebédelni. Akkor (1 hónapja) megbeszéltük, én megígértem, hogy nem féltékenykedek, ő megígérte, hogy szól annyit, hogy elmentem ebédelni XY-al.

Na most tegnap ebédelni vitte, nem szólt. Mikor rákérdeztem, hogy hol ebédeltél, azt mondta, hogy egyedül, aztán kiderült, hogy a kolléganővel.

Ő álláspontja, hogy a cirkuszolásom miatt elhallgatta.

Én álláspontom: gáz, ás rosszul,esik, hogy elhallgatta.


2018. júl. 12. 08:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is gáz. Ha már egyszer megbeszéltétek, hogy megmondja kivel ebédet, miért titkolózik? Ez mögött van valami, lehet tetszik neki a nő.
2018. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha szól baj van, ha nem szól baj van. Férfiként pont ezt csinálnám amit ő. Még ha nem is akar tőle szakmai dolgokon kívül semmit, te a saját sírod idővel megásod. Utálom ha valaki megpróbálja szabni hogy mit hogy tegyek. Szakadj le róla és hagyd hogy élje az életét úgy ahogy gondolja. Te elvileg társa vagy, nem a főnöke!
2018. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves a pasid, és mennyi a nő?

Cirkusz ide vagy oda, nem jelent ez jót hogy hazudott, hogy egyedül volt!

2018. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Neked van igazad.Minek viszi a koleganojet ebédelni?
2018. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A pasim 37 éves, a nő meg 50 éves.
2018. júl. 12. 08:55
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Ki akarta kerülni hogy cirkuszolj. Érthető.
2018. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Egy részben neked van igazad, más részben meg nem modhatod meg, hogy egy felnőtt, cselekvőképes ember mit tehet és mit nem, még ha az illető a társad is. A nő a szeretője vagy volt szeretője ennek a férfinek.

Ezt fel kell tudnod dolgozni, mert ahogy a barátod viszonyul hozzá az nagyon árulkodó.

2018. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nincs 20 év, miről beszélsz?!

Egy 37 éves pasas simán kikormol egy 50 éves igényes nőt még!

És ha hazudik, hogy egyedül kajált, közbe meg a nővel, szerintem van okod cirkuszolni!

2018. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen neked van igazad, mert megbeszélzétek, hogy mit fog tenni, ő pedig nem ezt tette. Az más kérdés, hogy el tudom képzelni, hogy tartott a cirkusztól, de ez akkor sem mentség.
2018. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

"Van egy kolléganője, aki 20évvel idősebb"

"A pasim 37 éves, a nő meg 50 éves."

2018. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!