Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (Lent a szituációt kifejtem).

Figyelt kérdés

Adott a párom (férfi), én vagyok nő. 1 éve járunk együtt. Mindent megosztunk egymással, őszinte kaőcsolatnak tartom a miénket. Van egy kolléganője, aki 20évvel idősebb, ő a tanácsadója, felnéz rá stb. Egyszer kiakadtam és cirkuszoltam, mert elvitte ebédelni. Akkor (1 hónapja) megbeszéltük, én megígértem, hogy nem féltékenykedek, ő megígérte, hogy szól annyit, hogy elmentem ebédelni XY-al.

Na most tegnap ebédelni vitte, nem szólt. Mikor rákérdeztem, hogy hol ebédeltél, azt mondta, hogy egyedül, aztán kiderült, hogy a kolléganővel.

Ő álláspontja, hogy a cirkuszolásom miatt elhallgatta.

Én álláspontom: gáz, ás rosszul,esik, hogy elhallgatta.


2018. júl. 12. 08:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor 13 évvel idősebb.
2018. júl. 12. 10:02
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem itt mindenki hibás, meg senki sem az.


A párod olyan embernek tart téged, aki így is úgy is cirkuszolna megint, hiába beszéltétek már meg. Ez vajon kinek a hibája? A párod ismer félre téged, vagy te vagy az oka annak, hogy ezt feltételezi rólad?

Milyen kapcsolat a tiétek, ha a problémák megbeszélése valójában semmit sem ér, mert utána ugyanúgy megy a titkolózás, a féltékenykedés vagy a hiszti? Ha ennyire hatékony megbeszélni a problémákat, lehet, hogy stratégiát kellene váltanotok.


Én azt gondolom, együtt ebédelni egy kolléganővel nem a világ vége, ebben még semmi nincsen. Ne legyél betegesen féltékeny, meg egyébként is, mi ez a számonkérés, hogy folyton megkérdezed a párodat, hogy hol és kivel ebédelt? Nem mindegy az neked? Azt is megkérdezed tőle, egy nap a munkaidejében mikor és kikkel állt szóba?

Ugyanakkor az sem normális, hogy a párod nem ad neked újabb esélyt, miután megbeszéltétek a dolgokat. Megígérted, hogy nem fogsz féltékenykedni, ő azonban semmibe vette az ígéretedet, és eltitkolta a dolgot, mert azt gondolta, hogy úgyis hisztiznél miatta. Gondoljátok át, érdemes-e egymás mellett lenni, ha nulla tiszteletetek van egymás felé.

2018. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem Szép, hogy elhallgatta

Nekem is a mentorom az idősebb kollégám és közel állunk egymáshoz eléggé, együtt kajálunk mindig, mégsincs köztünk semmi. Nálunk forditva vannak a nemek, mégsem számolok be állandóan a páromnak, ha együtt eszünk, bár sose mondom neki, hogy egyedül ettem, ha nem így van. Nem az a gond, hogy együtt ettek, hanemaz, hogy hazudott

2018. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen párkapcsolatom, csak itt én vagyok lány. Folyton hazudoztam a páromnak, mindig bekamuztam neki, hogy elfoglalt vagyok, mert találkozni akartam valakivel/meg akartam nézni egy évadot a kedvenc sorozatomból/mert el akartam menni kondiba. Utólag visszagondolva elég patkányul viselkedtem (nem csaltam meg, csak tudtam, hogy hozzád hasonlóan levágja a hisztit, ha van egy kis szabadidőm, amit nem vele akarok tölteni), ő meg önzően és éretlenül. Én nem voltam szerelmes, ő meg kapcsolatfüggő volt.


Én ott rontottam el, hogy nem szakítottam azonnal. De ti, ha szeretitek egymást, próbáljatok meg beszélni: tedd félre a hisztit, nyugodj meg, ülj le vele, és kérdezd meg, hogy miért tette.


Mindkettőtöknek igaza és mindketten gázul viselkedtek: egy kapcsolatban nem titkolózunk és nem hazudozunk, mert az nem szerelem (saját bőrömön tapasztaltam), viszont nem akarjuk beszabályozni a másikat.

2018. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy pasim,elvárom tőle hogy ne hurcibáljon nőket kajáldákba.Más egy üzemi kajálda a munkahelyen,meg más a munkahelyen kívül.
2018. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Munkaidőben történt. De nem munkahelyen (nem menza), hanem beültette az autójába és a városba mentek, ebédelni.
2018. júl. 12. 13:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Én aztán leszarom, hogyha a párom a kolléganőjével ebédel - jófej a csajszi, mi is beszélgetünk néha -, de az már igencsak zavarna, ha hazudna.
2018. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!