Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért dobnak alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért dobnak alacsonyabb lányok miatt? Mivel jobb egy 150cm csaj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 11:08
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószínű, hogy azért dobnának, mert nem 150cm vagy, valami mást szükséges észrevenned.
2018. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy mi akik 170 felett vagyunk szebbek vagyunk és okosabbak,nekem vannak alacsony barátnőim és buták,és még csak nem is szépek
2018. júl. 12. 11:13
 3/54 anonim ***** válasza:
98%
Nem a magasság számít. Ha szebb egy alacsonyabb tőled, akkor őt fogják választani.
2018. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
98%
Hát bocsi,de elég nagy hülyeséget írtál:D Mi az,hogy a magasabb lányok okosabbak? Basszus :D ha szerinted szebbek a magasabbak,örülj neki hogy Te az vagy,és ne a másik végletet kritizáld .
2018. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
98%
Lehetsz tőlem 3m is, ha nem vagy nőies, kedves, mosolygós, okos stb stb stb minden ami lehet egy 100 centis akkor is inkább őt választanám. Az okos tényezőt a commented alapján kizártam :)
2018. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a személyiségedben keresd a hibát.
2018. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
95%

“Én úgy gondolom,hogy mi akik 170 felett vagyunk szebbek vagyunk és okosabbak,nekem vannak alacsony barátnőim és buták,és még csak nem is szépek”


Egy ilyen primitív megjegyzés után azt állítod magadról, hogy okos vagy? Merész.


Én 157cm vagyok és vékony, nyilván sok pasinak is tetszek, mert a többség szereti a pici lányokat. De vannak 170 feletti csinos barátnőim és legalább ekkora sikerük van a pasiknál. Szóval nem a magasságoddal van a gond, hanem valószínűleg azzal, hogy buta vagy és rosszindulatú, legalábbis ez a kommentedből leszűrhető.

2018. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
51%
Itt egy csomó kommentben azt hozták fel, hogy jobb velük az ágyban, könnyebben mozgathatók.
2018. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%
Végtelenül butus vagy, azért kerül másra a választás. Semmi köze a magasságodhoz.
2018. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
97%

"Én úgy gondolom,hogy mi akik 170 felett vagyunk szebbek vagyunk és okosabbak,nekem vannak alacsony barátnőim és buták,és még csak nem is szépek"



Ha feltételezzük, hogy ez igaz, akkor is butaság általánosítani ilyen kisszámú mintából. Tehát már ez is egy paradoxon, okos nem lehetsz. Gondolj bele, akinek annyi intelligenciája nincs, hogy vessző után szóköz, "énnel" lehetőleg nem kezdünk mondatot, az mire is vergődik...

Ezek után csodálkozol, hogy lecserélnek kisebbre... Nevetséges.

2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!