Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért dobnak alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért dobnak alacsonyabb lányok miatt? Mivel jobb egy 150cm csaj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 11:08
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem a beképzeltséged miatt vágnak ki a francba... :D
2018. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
91%
napi trollkodás.
2018. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
98%

180 cm magas nő vagyok, de komolyan kiakadtam rajtad Kérdező. Ez az "alacsonyabb lányok buták és rondábbak is" kirohanásod eléggé gyenge volt...


Nem mondom, hogy nekünk könnyű párt találni, de a hozzáállásod sem éppen szimpatikus.


Inkább nézz azzal szembe, hogy a férfiak többségét zavarja egy nála magasabb nő. Ez van. De van akit nem, vagy van, aki magasabb és nem a hóna alá érő lánykát akar, ezeket kell megkeresni.


29n

2018. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Látom senki nem érti mi a probléma,nem azzal van a baj hogy egy 150 cm -es csaj miatt dobtak,hanem azzal hogy nem szép,és tényleg buta a lány,nem vagyok olyan aki féltékeny vagy más,ez így van.

Komolyan mondom hogy a pasik biztosan nem az értelmesebb nőket szeretik. Nálatok biztos az a lényeg hogy egy csaj legyen 150cm nagy seggel nagy mellekkel és üres fejel.Nekm azt mondhatjátok az forma,mert annak nincs köze a formához,egy elhízodd alacsony csaj

2018. júl. 12. 17:06
 45/54 anonim ***** válasza:
96%
:D Vicces vagy.
2018. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
46%

Azoknak jobb egy 150 cm magas nő akik csak a külsőségek alapján ítélkeznek. Vannak kritériumaik és nem fér bele 155 cm-től magasabb nő.

Nagy ügy. Ennek a srácnak jobban bejönnek az alacsonyabb lányok.Nem tudsz mit csinálni.

Fogdd fel úgy, hogy nem érdemelt meg téged ha emiatt dobott... Legyen a lánnyal boldog. Majd te találsz jobban hozzád illőt.


"Nem mellesleg odalent is van különbség, szintén a pici lànyok javára"


Ezt a válaszadó nem gondolta komolyan. A nemi szerv mérete nem a magassággal arányosan nő. Lehet valaki szűk attól még, hogy magas és tág is. Ez csakis genetika műve.

2018. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
52%
Ami itt elég ellenszenves volt az az, hogy a férfiak azonnal elkezdték az alacsony lányokat isteníteni, a magasakat meg csatalónak és botsáskának nevezni. (Én is tudnék jelzőket aggatni bárki kinézetére, nem kell ahhoz semmi.) Az alacsonyabb nők meg menőznek vele, hogy nekik micsoda szuper kapcsolatuk van meg hogy a párjuk odavan, hogy milyen cukik meg nőiesek. Nem hiszem, hogy a kérdező vagy egyáltalán a kérdés szempontjából ezek olyan hasznos válaszok lennének.
2018. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, most hirtelen nem az összes alacsony nő buta meg csúnya, hanem az az egy, aki miatt dobott téged valaki... :-D


Hát most neki ő jobban tetszik, ezzel nem lehet mit csinálni. Nekem meg nem tetszenek az elhízott férfiak, ez van.

2018. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
42%
Ezeket valami alacsony nő pontozgatja le? :D Kit érdekel, örülj magadnak akkor.
2018. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
74%

Meg mindig ezen lovagolsz.

Ja nem vagy feltekeny...ah dehogy.

2018. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!