Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért dobnak alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért dobnak alacsonyabb lányok miatt? Mivel jobb egy 150cm csaj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 11:08
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg azért, mert egy felszínes beképzelt gyökér vagy, nem a magasságod miatt.
2018. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
30%
Valamuben. Mi férfiak nem vagyunk ráállva a magasságra mint ti, nekünk kb tökmind1 a lány magassága.
2018. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

A 170 nem az IQ-d.

Az egy százassal kevesebb.

Szóval akár egy kecskére ia, mindegy, hány centi.

2018. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

"Én úgy gondolom,hogy mi akik 170 felett vagyunk szebbek vagyunk és okosabbak,nekem vannak alacsony barátnőim és buták,és még csak nem is szépek


alacsony lányok közel se formásak,mivel hamar elhíznak,és ti azt nevezitek formának?



Látom senki nem érti mi a probléma,nem azzal van a baj hogy egy 150 cm -es csaj miatt dobtak,hanem azzal hogy nem szép,és tényleg buta a lány,nem vagyok olyan aki féltékeny vagy más,ez így van.

Komolyan mondom hogy a pasik biztosan nem az értelmesebb nőket szeretik. Nálatok biztos az a lényeg hogy egy csaj legyen 150cm nagy seggel nagy mellekkel és üres fejel.Nekm azt mondhatjátok az forma,mert annak nincs köze a formához,egy elhízodd alacsony csaj"


És még te csodálkozol, hogy szakítottak veled? Egy ilyen negatív energiavámpír előítéletes p..csa kinek kell?

159 centi 50 kg vagyok. Sportos, enyhém izmos, szép kerek popsim és vékony derekam van. Csak úgy forognak utánam a pasik. És ráadásul élettel teli vidám mosoly van legtöbbször az arcomon.

Nem a magasságtól lesz valaki okos. De legalább bizonyítottad, hogy te nem vagy az, hisz hiába vagy 177 centi, de iszonyat ostoba liba vagy.


A szépség pedig relatív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Attól, hogy te valakire azt mondod, nőként ráadásul, hogy csúnya, még az a másik egy pasi szemében lehet vonzó.


Akkor anyád is biztos sík h..lye volt, hisz ha a lánya ilyen, akkor az anyja se lehet különb.


A belső tulajdonságaid miatt nem kellesz senkinek.

2018. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!