Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor elmúlik a vonzalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elmúlik a vonzalom a párkapcsolatban? 22L

Figyelt kérdés
Röviden a történet! 22 éves vagyok és 4 éve vagyunk együtt. Ő életem első igazi szerelme. Parkapcsolatilag tökéletesen megértjük egymást. Jól kijövünk mindent megtudunk beszélni egymással, hűségesek vagyunk egymáshoz ami a mai világban elég ritka. De a vonalom elmúlt bennem. Nem tudom mi legyen mert enelkul egy kapcsolat nem működik. Valaki volt már hasonló cipőben? Tapasztalatra vagyok kíváncsi. És igen már beszéltünk róla kismilliószor, én igyekszem de nincs változás!

2018. júl. 13. 22:28
 1/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
96%

Amennyiben a vonzalom múlt el, akkor tényleg kuka a kapcsolat.

Nem lehet úgy a másikkal lenni, hogy nem vonzódsz már hozzá.


Biztos, hogy ezt akartad írni és nem a 'szerelmet'? A két dolog nagyon nem ugyanaz.

2018. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

hát..ahogy én észrevettem egy kapcsolatnak akkor van vége ha eltűnik a villámszex belőle.

pl mosogatsz,csapzott hajjal,unott fejjel és a palid csak úgy elkap közben és a magáévá tesz,mert tetszel neki és kíván így is.

ezen meg nincsen mit megbeszélni igazából.

ez vagy jön vagy nem.

2018. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beszéltetek is róla őszintén, akkor sajnos nem sok esélyt látok arra hogy megjavuljon. Van amikor elmúlik a szerelem és a vonzalom. Ilyenkor kell mérlegelni, hogy van e tovább értelme folytatni a kapcsolatot.
2018. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy egyszerűen kinőttétek egymást. Ebben a korban (életszakaszban) ez teljesen normális.
2018. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet közel dupla annyi idősen, mint amennyi te vagy. Nekünk mondjuk megelőzte egy nagyon nagy konfliktus és elhidegülés. Elhatároztuk, hogy megpróbáljuk visszacsinálni, és a szeretet visszatért belém, de a férfit már nem látom benne. Azt már megláttam másban:( És nem tudom, hogy tudjuk így újrakezdeni a szexet, mert nehezemre esik a szemébe nézni, amikor szebbnél szebb vallomásokat mond és átölel, és puszilgat és figyelmes...Szégyellem magam, mert bár jól esik, de csak úgy, mint amikor egy jóbarát figyel rád. Nem gondoltam, hogy 40 évesen lehet, hogy újra kell kezdenem az életem:(
2018. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a fene megette az egészet.
2018. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!