Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégium és pasi hogy fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégium és pasi hogy fér össze, ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Most ősszel megyek egyetemre, sajnos én szegeden leszek, a barátom meg pesten tanul. Ha lejön hozzám szegedre, akkor ilyenkor hogy működik, ki tud venni a koliban egy szobát ahol lehetünk? Esetleg vannak itt olyan párok akik hasonlóképpen vannak? Ti hogy oldjátok meg az együttlétet ha a párotok meglátogat?

19/L


2018. júl. 14. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni bentalvót it. Akkor a szobádba alszik ha nincsenek szobatársak.
2018. júl. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Igaz, én Egerben voltam, de nálunk akkor úgy működött, hogy a vendég zárásig lelép, amennyiben ott alszik, egy ezrest fizet a portán + lefénymásolják a személyiét lakcím kártyáját.

31/f

2018. júl. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hétvégén hazamegy a koliból mindenki. Ergo átmegy és ottalszik nálad. Kérsz egy éjszakait neki. Ha jóba vagy az őrrel akkor még fizetni sem kell ;)
2018. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha ő is tanul, hétköznapokon nem nagyon fog tudni hozzád utazgatni, meg még ott is aludni. Találkozzatok hétvégén náluk, vagy nálatok, amikor hazamentek.
2018. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!