Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

Volt valakinek ilyen kapcsolata? Ha igen mi lett belole? Illetve ti mit tennétek? Nagyon kivancsi vagyok johet hideg meleg csak őszintén

Figyelt kérdés

25 éves ferfi vagyok

Eletarsam 23 eves.

4 éve vagyunk együtt

Van egy 3 eves kis fiunk.

Nos ez kemény vagy is nekem lelkileg Brutalisan le építő jellegű dolog\dolgok.

Mar amikor terhes volt 7 honaposan mar akkor megcsalt engem

Az ex baratjaval

Ez a dolog lelkileg annyira tonkre tett hogy 1 hét alatt majdnem 10 KG-t fogytam.

Én sajnos apa nélkül notem fel es az eletarsam is apa nélkül nőt fel

Sirt könyörgött adjak esélyt a gyerek miatt adtam neki.

Ígéretet tett hogy soha többé nem csal meg nem fog hazudni de hat ez 1 napig volt érvényes mivel masnap vissza ment az exehez megint

Elhagytam akkor nagyon ideges voltam elmondani nem lehet ezt szavakban

De utana kovetett engem zaklatott bemaszot hozank melem bujt az àgyban

Igy lettunk újra együtt

Ez a sztori lassan 3 eves

Hiszen akkor a gyerek még a hasaba volt.

Mostani Sztori.

Dolgozik egy alban pékségben.

Ott dolgozik a baratnoje is.

Itthon hagyta a régi mobiljat a parom

Mert előte nap kapott tolem egy ujat

Es erre jottek az ertesitesêk uzik minden ugyan úgy.

Lattam hogy azt irta a baratnojének hogy : Na mit irt? Latta mar?

A baratnoje valasza: még nem irt de latta.

Az en baratnom valasza erre. Ne irj ilyeneket mert latni fogja a parom. Azaz én.

Erre ő ki torolte

Elkezdtem mozizni

Valami pasirol volt szó

Haza jött szépen kerdeztem tole mi volt ez ki az aki utan erdeklodsz

Erre kiabal hogy en hülye vagyok csak azért torolte hogy ne ertsem félre stb.

Rendben mondom nyeltem az ideget pffu a szívem 2 napig ugy szúrt hogy vartam mar az infartust!

utana ra ir az alban fiú kolegaja

Hogy mizu stb

Annak szépen en irtam hogy figyelj csak van neki kapcsolata ne irj neki gyerekunk van.

Erre bocsanatot kert a fiú

Nem fog neki irni meg semmi. Masnap a parom irt vele de torolte az üzenetet

Ugattam vele rendesen mondom mar elég volt a gyerek sem erdekel lelkileg padlora tettel

Erre sirt megigerte hogy soha többé nem töröl semmit facerol sem ismerős jelolest sem uziket semmit

Erre tegnap megint torolte hogy a baratnoje ex pasija ismerosnek jelolte.

Szoltam neki hogy lattam

Erre ordít hagyjam mar en hülye vagyok en idegelem en fogyatekos vagyok stb.

Alanodan igerget

De nem tartja be!

Alandoan hazudik!

Szexualisan ki elegitem

Mert mindig elmegy..

De viszont ritkan akarja.. Mert habizti faj neki vagy nincs kedve vagy faradt stb valami mindig van.

En aktív vagyok de ő taszít. Mit tegyek?

Ti mit tenétek?

Csak őszintén!

Nem tudom mit tegyek

2 hete csak a gyomor ideg a görcs a lelki fajdalommal kuzdok mar kezdek agresszív lenni.

Magamba beszelek agyban.



2018. júl. 14. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen kapcsolat nem kellene. Nem tűnik megbízhatónak ez a nő. Egy normális család anya nem csinál ilyet, ez nevetséges.

Más pasikkal levelezgetni és pötyögni, ahelyett hogy a saját kapcsolatával és gyermekével törődjön elég önző és szánalmas dolog.

Én őszinte leszek, szerintem nem leszel boldog vele, nem fogsz tudni sosem megbízni benne már,így akarod leélni az életed, hogy mindig lesd mit ír és kinek? Szerintem ezt senki sem akarja!!

Én elhagynám, hogy boldog lehessek valakivel aki úgy tud szeretni, ahogy én őt.

A gyerek sínli meg,ha veszekedtek. Nincs értelme így,ha ő nem hajlandó a változtatásra és ilyen gyermekdeden viselkedik.

Kérlek szedd össze magad és merj lépni, t rövid az élet ahhoz,hogy elpazarold a szép éveid gyötrődéssel és idegeskedéssel,hiszen biztos vagyok benne, hogy boldog tudnál lenni.

A testiség csak egy dolog....

2018. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten hibásak vagyok, hogy így èltek.


A csajod azèrt mert egy megbízhatatlan egy nő ès amit leírtál az alapján azt gondolom, hogy a nincs ló akkoe jó a szamár alapon van veled. Jó párszor megcsalt ugye? Vajon mièrt? Bizonyára van valami oka. Ezen kène elgondolkozni.

Bár amik írtál a facebookról az mèg nem jelenti azt, hogy most is megcsalna. Lehet semmi ilyesmi nincs a dologban csak nem szeretnè, ha látnád azt amit mondjuk a barátnőjèvek beszèlget vagy ilyesmi. De ugye már volt rá pèlda, hogy megcsalt...


Te pedig azèrr vagy hibás mert egy olyan kapcsolatban vagy ami nem müködik. Okè ott van a gyerek, de a gyerek miatt sem lehet mindent megbocsátani.


Nekem már az furcsa, hogy milyen nő az, aki kèpes bemászni egy fèrfihoz azèrt, hogy bèküljenek ki?

2018. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én csak a agyerek miatt nem maradnék egy ilyen kapcsolatban, mikor láthatóan mindenki szenved. A gyerek se lesz egy idő után hülye és ő is fogja látni hogy anya és apa között nincs minden rendben és a folyamatos veszekedés őt is ugyanúgy ki fogja készíteni, ő is egy idő után kész idegroncs lesz ha napi szinten fogja hallgatni a veszekedéseteket. Én a helyedben otthagynám a nőt, úgy is lehetsz jó apja a gyereknek hogy az anyjával nem vagy együtt. Ha az anya meg el akarja tőled tiltani hogy akkor nem láthatod stb. akkor meg bíróságra vinném az egészet... mert jogod van látni a gyereket és időt tölteni vele hiszen az apja vagy.
2018. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te elég hülye lehetsz! Megcsal terhesen nem egyszer, mit vársz tőle? Egész életedben leskelődsz majd utána, hogy kivel megy félre? Vagy hagyd el, vagy, maradjatok együtt (gondolom a kisfiú miatt) és csald meg te is.
2018. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nagyon megvisel ez a kapcsolat. Nagyon fiatal vagy, ki kellene lépni ebből határozottan és visszafordíthatatlanul - és új életet kezdeni. A kisgyerek mindenképp megsínyli, ha elváltok, ha nem... sajnos.. De neked így rámegy az egészséged, az életed.
2018. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne nektek egymás nélkül.... egy apasági tesztet csinálnék, mielött elkezdesz gyt-t fizetni neki, ki tudja...
2018. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt még olvasni is idegesítő volt. Hogy bírsz te napi szinten ezzel a tudattal élni? Márhogy megcsalt, nem szeret téged, nem törődik veled. Olyan brutál, hogy kényszerítve vissza tudta sírni magát. Én szakítanék, lehet, hogy távolsági végzést is kéne kérni tőle; a pénzt meg számlán utalhatnád - a gyerektartást; hogy ne is kelljen találkoznod az asszonnyal. Viszont, másrészről, a gyerek. Ha nem találkoznál vele; akkor a gyerek egy ilyennek a kezei között kényszerülne fölnőni. Szóval ezt a gyereket nem kéne azzal a nővel hagyni szegényt. Szóval ez így mégis durva. Én úgy csinálnám, hogy menjetek külön, költözzetek szét; de a gyerek tenálad maradjon; mert ez a nő ez nekem durva. Nem gondolnám, hogy anyának jó tudna lenni/ hogy anyaként jól tudna funkcionálni.
2018. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenek szaporodnak...
2018. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem csalt meg csak minden embernek szüksége van magán szferara. Attól még hogy valaki párkapcsolatban él miért ne írogat hatna a kollégájával. Miért ne mehetne el régi ismerőseivel egy kávéra egy beszélgetésre. Miért kell ennyire ramaszni a másikra. Miért nem hagyod élni úgy, ahogy szeret. Szerintem változtál és beszéld meg vele hogy nyugodtan barátkozó másokkal is és ígér jeg neki nem ellenőrző stb. Inkább vidd el kirándulni. Menjetek el a kisgyerekkel közös programokra. Legyél kedves. Azon járjon inkább az estéd hogy jól keress hogy úgy érezte anyagi biztonságot adsz nekik.. Ne ilyen baromságot járjon az estéd hogy fektekenykedsz. Már szerintem nem mer senkivel szobaallni nem mer visszajelolni senkit fb on mert tudja hogy ott kiajadsz.
2018. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Atírta a szavakat az előbbi hsz Ben automatikusan a gép. Remélem azért olvasható. A lényeg hagyd öt békén a beteges fektekenysegeddel. Ha jól érzi veled magát. Sok jó élményt nyujtassz úgyis veled marad ha csak ezt kapja tőled amit leírtal en is azt keresnem hogy, szabaduljak meg ettől az egésztől amit te ott eloadsz.
2018. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!