Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog meg keresni?

Figyelt kérdés
A baratommal sokat veszekedtunk ,nagyon gyerekes volt ,es nagyon nagyon feltekeny ,mindig olyan irrealis dolgokat talalt ki , hamar felkapta a vizet es agresziv is volt,mindig felt attol hogy elveszit sokszor szakitottunk de mindig kibekultunk legtobbszor en kezdemenyeztem ...most is kemenyen veszekedtunk ,de most le is tiltott es nem akar tobbet velem beszelni , de mielott kiment Franciaorszagba (1honapra) elkezdett sirni hogy remeli nm fogunk szakitani meg ilyesmit meg tobbszor is ,mikor megerkezett azt mondta nagyon hianyzom neki es hogy megprobal hamarabb haza menni miattam .... de most hogy veszekedtunk egyett azt mondta meg szeret de mar nem akar velem lenni (en mindig ott voltam vele joban roszban az anyja egy pohar vizet sem vitt neki amikor beteg volt) es hogy mostmar veglegesen szakitunk.
2018. júl. 14. 12:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
es nagyon egoista tudd lenni es inkabb magara gondol
2018. júl. 14. 12:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória. És igen. Fog még keresni. És te vissza is mész majd hozzá, majd még pár évig ezt fogjátok játszani, míg valaki meg nem unja.
2018. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fog keresni, és addig fog használni, amig meg nem találja az útódodat. Utána ejteni fog. Majd a következő nővel ugyan ezt fogja tenni, és így tovább.
2018. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de csak 6honapja vagyunk egyutt
2018. júl. 14. 13:12
 5/12 A kérdező kommentje:
voltunk*
2018. júl. 14. 13:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy keressen? Mi a jó neked ebben a kapcsolatban?
2018. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
en annyit kerdeztem hogy fog.e meg keresni
2018. júl. 14. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:

6 hónapig voltatok együtt és már ennyit tudtatok veszekedni, szakítani, újrakezdeni ....

Igen, fog még keresni az tuti, de azért gondolkodj el milyen volt ez a kapcsolat.. kell ez neked?

Mert egy szerelemnél általában fél év alatt az első összezördülésig is csak ritkán jutnak el.

2018. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kell nekem csak lelkileg fel akarok keszulni hogy eros legyek es magabiztos de egyben diplomatikus ,csak annyit szeretnek hogy nehezen felejtsen el
2018. júl. 14. 21:49
 10/12 A kérdező kommentje:
keresett de tamadassal ,hogy hagyjam beken a csaladjat es a baratait hol ott en nem is kerestem oket ,meg fent maradt 2 kozos kep facebookon az is veletlenul,hogy horoljem oket ,es probalt video csaten keresni de en kinyomtam es elkuldtem a francba hogy kinek kepzeli mar magat ,aztan ujra letiltotta a chatet ,de a facet ezuttal nem,es a becenevem meg mindig "My Queen' azt lehet hogy csak figyelmetlensegbol nem vette ki.... meg fog keresni?
2018. júl. 18. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!