Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

A parommal masfel eve vagyunk egyutt, es nem jo mar a kapcsolatunk egy ideje ( fel eve kb)

Nemtudom vele megbeszelni a problemakat.... ( se kapcsolati , se egyeni)

Volt mar tobbszoris hogy kissebb modon megvert...

sokszor les**rt es levegonez nezett .. es sokat konyorogtem neki hogy ne hagyjon es el hogy kezdjuk ujra , vagy hogy ne hagyjon el. Kulsore egyalltalan nem passzolunk tuz es viz vagyunk, mindenki megmondta hogy nem illik hozzam. De nem erdekelt. En szeretem nagyon bar tudom hogy megkaphatnek sokkal jobbat meg sem erdekel es meg sem tudok lepni.. akamennyire akarok akkorse. Lehet azert van mert nincs rajta kivul senki masom ? Hogy lepjek en ? Hogy alljam meg hogy ne huzzon hozza a szivem es ne keressem? Kikapcsolodni nemtudok nincs senkim...

:(

20/L



2018. júl. 14. 18:05
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
88%

Kész vége. Eddig bírtam. Próbáltam kedvesebb lenni az emberekhez, de ez most nem megy.


EMBER te nem szerencsétlen vagy, hanem OSTOBA.


1.) sz_r a kapcsolat és nem szakítasz

2.) megvert téged és nem szakítasz

3.) az előzőeken túl még te könyörögsz neki, hogy ne hagyjon el téged


Megérdemled a nyomorodat. Kérelmezd nyugodtan az adminoknál, hogy töröljék ki a kommentet, nem érdekel..de igazam van. Szánalmas.

2018. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ebben az esetben sajna csak azt tudom mondani, hogy az egyesnek igaza van. Ha nem lépsz ebből ki, akkor nem lesz neked jó. Miért nem tudsz kilépni? MI az hogy nincs senkid? Tudunk neked valamiben segteni?
2018. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rövid uton az lesz h meglát férfi ismerőssel rokonnal munkatárssal agyonver,ja és ilyen melett felejtsd el h szabadon közlekedsz, csinosan öltözöl, emberi kapcsolataid vannak.. Éltem ilyennel,a végén a fürdésért is morgott meg a fésülködésért h kinek fürdők,ja a munkahelyre nem akartam büdősen menni,kiakart venni,bezárt állandoan mindenért vert,a rokonoktol elmart elzárt,terrorizált fizikálisan lelkileg,földig rombolt,volt h vett ruhát h abban kell mennem vele,és mikor felvettem meg leri ancozott és lerugott a lépcsőn a gyerek előtt,Nane család Barátok kimentettek, ő vám és pénzügyör volt fegyverrel. És máig nem értem h diplomás nőként h keveredthettem bele egy ilyen kapcsolatba.

Gondolom a családi kapcsolataid is hasonlok,azért tartasz itt..

36N

2018. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez kell fordulnod, mert aki egy ilyen kapcsolatba még kapaszkodni próbál, ott nagyon súlyos orvosolandó problémák vannak.
2018. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszono a normalis valaszokat !!!

Igen tudom a pszichiaterre lesz szuksegem. Minel hamarabb felkeresek egyet .

Tudom hogy en vagyok az idió*a ... :) valamit tennem kell..de sokkal egyszerubb lenne ha lenne segitsegem egybarat,baratno.

2018. júl. 14. 18:27
 6/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Keresd fel a nane.hu oldal üzemeltetőit. Ők segítenek neked. Többet tudnak érted tenni, mint egy barátnő.
2018. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem kezdj el valamit sportolni. Az edzésen is lehet barátokra lelni. Épp testben ép lélek. Ráadásul jobban fogsz kinézni és az önbizalmad is megnő. Én ezt tettem mikor egyedül maradtam, nekem segített.
2018. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor maradj vele és várd meg, míg kórházba kerülsz, úgy megver...


Erre most mit lehet írni, de komolyan?

2018. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Nane tényleg jó ötlet a te esetedben ha nincs senkid. Nem akarok indiszkrét lenni, de a szüleid hol vannak?

Gyorsan lépned kell mert lassan nem bántalmazott leszel, hanem halott...

2018. júl. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!