Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon ronda férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon ronda férfinek mindent el kell tűrnie a nőtől?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon csúnya vagyok, nem viccelek. A saját alkesz anyám is sokszor mondta hogy állatkertben kéne mutogatni engem. A csajozási próbálkozásaim eredményét el se mesélem inkább, de sokszor kaptam meg face to face is a kendőzetlen igazságot. Valami csoda folytán egy sokszor csalódott nő aki amúgy külsőleg szintén nem egy főnyeremény, összejött velem. Azt is félig eleinte szánalomból, meg jól jött neki hogy hozzám költözhet. Sajnos mostanában már nagyon bánt engem lelkileg. Lúzernek, gzinek, nyomorultnak hív akár mások előtt is, parancsolgat, újonnan kinevet, kicsúfol. Tudom, ennél jobb egyedül is, de higgyétek el hogy nem! Nincs annál rosszabb mint évekig az üres lakásba hazamenni, majd az egész hétvégét is egyedül tölteni vagy max a szülőkkel mert a barátok már rég gyerekeznek. Sajnos 1000% hogy nem lesz többet soha senkim, ez az egyetlen lehetőségem, mások is mondták! Vagy ez vagy egyedül örökre ami nem túl jó kilátás. Miért csinálja ezt velem? Minek van velem, mert nincs önbizalma és kényelmes így? Ha kidobom akkor mi lesz velem? Nem fogok beleőrülni a magányba? Bevallom előtte amikor egyedül éltem, volt olyan hogy a tévének beszéltem! A szereplőknek hogy jaj te hülye ne menj oda, meg ilyeneket. Vagy a kutyámhoz is hangosan beszéltem mintha válaszolni fudna. Elég szánalmas egy figura vagyok be kell valljam. Tudom hogy azért csinálja mert más nem jönne össze velem és úgy érzi bármit megtehet.
2018. júl. 14. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem szabad ennyire alábecsülni magad . A sértegetésen én tuti kiakadnék. Aki szeret az felemel, nem pedig lehúz.

Nem szabad így hozzáållnod a kapcsolat teremtéshez. Nem csak a külsővel lehet hódítani

2018. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%

"Nincs annál rosszabb mint évekig az üres lakásba hazamenni..."

A legjobb, amikor hazaérsz a 12 órás melóból, félhulla állapotban kitakarítasz, megiszol egy kávét, lepörgetsz pár zenét, spanokkal skype-olsz, PUBG-zel egy jó órát, GPS-en fixálod a holnapi 50 km-es kerékpárútvonalat, megtervezed előre a hétfői és keddi melókat és azon parázol, hogy mit főzz vasárnap, ami 2-3 napig kitart melóban. :D Kajak srácok, nem kell ennél több.

2018. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Semmikepp sem kellene magadat ennyire leirnod!

Ha nem is vagy helyes vagy nem tartod magad annak az is sokat dobhat a kulsodon,ha vagatsz egy jo frizurat, igenyesen oltozkodsz, jo illatu parfumot hasznalsz es apolt vagy! :)

Ezt semmikepp se turd el!!

Nem eleg hogy csunya a baratnod kulsoleg de a lelke is az! Senki nem erdemel ilyet!

2018. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább legyél szingli és prostizz. Jobb opció, mint a jelenlegi.
2018. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennél hogy ne lenne jobb egyedül?
2018. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem "kell", de lehet.Ha nem becsülöd magad, eltūröd.


"Lúzernek, gzinek, nyomorultnak hív akár mások elōtt is, újabban kinevet, kicsúfol."


Nem tisztel, nem szeret, magát sem tiszteli, sem szereti, ezért csúfolódik, nevet ki, ugyanis minden olyan jellegū humor, aminek a célja a másik ember alázása, kínos helyzetbe hozása, hiányosságaira, elhibázott dolgaira való figyelem felhívása, az a saját gyengeségekrōl, félt dolgokról, komplexusokról hivatott a figyelmet elterelni(fōképp mások elōtt).


Mindezek mellett pedig energiaparazitizmust gyakorol rajtad, az egóját a tièd rombolása táplálja, ugyanis az energia oda áramlik, ahová a figyelem, ez viszont csak akkor mūködik, ha te behódolsz, és hitelt adsz a szavainak, figyelsz rá.


Tehát nem pár, hanem parazita-gazdaállat kapcsolatban vagy.



Nem fogsz beleōrülni a magányba, ugyanis ebben a parazita viszonyban is magányos vagy, csak még jól meg is rövidítenek naponta érzelmileg.


Légy bátor.

2018. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úristen.

Drága anyád szépen megnyomorított és viszed tovább a mintát.

Én is voltam egyedül sokáig és ha vannak elfoglaltságaid, hobbijaid igenis jó is tud lenn az egyedüllét.

Nem attól leszel valaki, mert párkapcsolatban élsz.

" Sajnos 1000% hogy nem lesz többet soha senkim, ez az egyetlen lehetőségem, mások is mondták! " Kik? Gondolom f..fej rokonok.

2018. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Micsoda? Úgy vágnám kifele az ilyen csajt,mint macskát...! Ennél az egyedüllét is jobb, én is teljesen egyedül élek már 5 éve. Jobb ez,mint egy olyan "kapcsolat, amiben a partner sem külsőre, sem személyiségre nem jön be.
2018. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már egy ilyen kapcsolatnak is örülnék...
2018. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem KELL.


De ezt te okoztad saját magadnak!

Extrém introvertált vagy + berörgzült a külsőd miatti önértékelési zavarod. Én azt mondom, hogy ez egy borzalmas élet. Én egyedül békében inkább élnék mint bántó kapcsolatba. Szóval ahogy mondani szokás innen szép nyerni. Ha már eleve vesztes helyzetben vagy elindulhatsz az életbe bármerre mert legrosszabb esetben ide jutsz vissza. De nagyobb az esélyed a fejlődésre. Szóval én elindulnék bármerre. Új élet, új hobbi, akár utazgatás.

De nem ragadnék meg itt, mert amíg úgy rendezed be az életed hogy ennyit érdemelsz... addig nem meglepő módon ennyit is érdemelsz.

2018. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!