Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm pánikszerűen menekül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm pánikszerűen menekül néhány kényes, de kapcsolatunk stabilitása szempontjából fontos téma elől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tipikus fej a homokba reakciók, teljesen pillanatnyi érzelmei irányítják, ijesztően ösztön szinten reagál: gyerekesen menekül előle, hisztizik, duzzog, hárít, támad, vádol, csak elkerülhesse az adott beszélgetést. Nem akarok vádaskodni, de ez arra felé visz. Hogy maradjak objektív? Mit kezdjek ezzel?

2018. júl. 15. 03:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
El nem tudom képzelni ,hogy ezt most,hogy kell elképzelni 24N
2018. júl. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Ember. Te objektív vagy, ő nem az. Ez sajnos kuka.

31/f

2018. júl. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Valami nagy ribi, ahogy leírod. De miféle objektív?

Hagyd békén azt a lányt.

2018. júl. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőd még gyerek, nem mindenkinek való még kapcsolat, neki sem. Ha nem tudtok megfelelően kommunikálni, ha a problémák megbeszélését támadásnak veszi, akkor a hiba nem benned van és nem a te dolgod megnevelni. Elkínlódhatsz vele pár hónapot de nem éri meg.
2018. júl. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit akarsz vele megbeszélni.
2018. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
A témák hiányában erre elég nehéz válaszolni.
2018. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:
100%
De mik azok a kérdések?
2018. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Egyszerűen leülteted négyszemközt, és vagy kinyitja a száját, vagy ajtót mutatsz neki, mert így idő kérdése és vége a dalnak. Úgy meg lehet, hogy észbe kap, hogy elveszít.

Ez oroszrulett. Vagy bejön, vagy nem, de tovább nem pocsékolod az idődet.

2018. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Régebbi letisztázatlan, lezáratlan bizalmi kérdések főleg a kapcsolatunk elejéről. Félreérthető helyzetek. Füllentések, mert hogy fél megnyílni, fél, hogy én úgyis csak azt hozom ki, h ő megcsalt, mert olyan vagyok, h úgysem bízok benne. Pedig csak hülye, félreérthető helyzet volt, amiben nem mert elmondani valamit, mert félt hogy nem érteném meg, és mert hogy úgyis mindenbe azt látnám bele. És mikor végre meg akarom érteni teljesen, hogy lezarjuk végre a témát, akkor neki elege van, hogy időnként elővesszük, és jól összeveszünk rajta fölöslegesen. De én meg maradok ugyanazokkal a kételyekkel, mert nem jutottunk ismét közelebb ahoz, hogy lezárjuk a témát, mert úgyis csak megbontom a békét ezzel az egésszel.
2018. júl. 15. 09:27
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nagy a valószínűsége hogy még nem éret egy komoly kapcsolatra. Mik azok a fontos kérdések? Ha nem hajlandó válaszolni, akkor szerintem nem sok értelme van folytatni.
2018. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!