Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért képtelen különvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért képtelen különválasztani a testi és a lelki vágyait?

Figyelt kérdés

Miért vagytok demiszexuálisok, és van az hogy akit szerettek azzal megteszitek azokat a dolgokat is amik amúgy nektek önmagatoktól nem jönnének be? Ezt nem érzitek önmagatok meghazudtolásának?


Miért vállalhatatlan az, hogy ha pl nektek lelkiekben és az életben mint partner tökéletesen megfelel egy ember akkor azt kisajátítjátok magatoknak, és csak azzal akartok lefeküdni, és elvárjátok, hogy ő maga se élje meg a vágyait mással/másokkal?


(a kérdés akár férfiakra is vonatkozik, hiszen ők is bőszen szoktak kisajátítani nőket..)


2018. júl. 15. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Már megint a deviáns állítja pellengérre a normálisokat. Kész. :D Törődj bele kérdező, a nők jelentős része testi-lelki egységre vágyik.
2018. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom hogy csunya vagy, de attól még a nők továbbra is vágyni fognak szexuális vonzódásra és orgazmusra :/

Esetleg keresgélj olyanok között, akiket ocsmánynak találsz, lehet hogy a szemükben még te is jóképű herceg leszel fehér lovon.

(Amúgy meg nem vágom, hogy az olyanok, akik elvárják az ilyen szánalomkapcsolatokat, és szó szerint leösztönlényezik a másik nem azon tagjait, akik nem állnak le velük, miért állítják be úgy, mintha annyira dúskálnának lelki erényekben? Ez a személyiségtípus elég átlag alatti...)

2018. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Utobbit monogamianak hivjak amugy.


Nem gaz, ha te poliamor vagy, csak ezt kozold elore a masikkal, es olyan partnert keress, aki ebben benne van. Le leszek pontozva - nalunk a parom (o a ferfi) abszolut monogam termeszet, viszont szamomra biztosit nemi szabadsagot. Eddig sosem eltem ezzel, de tudom, hogy ha egyszer lenne egy lehetoseg, nem haragudna meg. Neha cuckold jatekban is gobdolkoztunk. De ez persze mar egy masik veglet, es sosem kernem szamon egy masik ferfitol, hogy miert nem fogadja el ezt. Oszinten szolva nekem ilyen kapcsolatom meg nem volt, hogy ennyire oszinte lehettem a masikhoz es mindent, de tenyleg minden vagyam, gondolatom feltarhattam volna neki, es forditva. Szeretem es ugy erzem lelki tarsak vagyunk. De minden kapcsolat mas...

2018. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1, Na de miért vágynak erre? Mert a jelenlegi társadalmi berendezkedés ezt mutatja be mint példa, vagy mert valóban ezt is akarják?

Arra gondolok, hogy alapvetően a nők inkább a biztonságra játszanak, és sok esetben inkább félnek változtatni vagy éppen új dolgokat felfedezni mint a férfiak.. (akik meg birtoklásra mennek) ezért is írtam oda, hogy ők maguk is válaszolhatnak.


2, vállalhatatlan az egész amit írtál.

2018. júl. 15. 14:19
 5/14 A kérdező kommentje:

3, igen tisztában vagyok a definíciókkal.


Köszi a választ, és örülök, hogy ilyen remek kapcsolatban van részed ahol valóban kendőzetlenül lehetsz önmagad:)


Te vagy a második nő az életemben aki egy hasonló szituációt őszinteségnek tud be, és nem devianciának, nem semmi arány.. igazán büszke vagyok rád, meghaladtad a korod!

2018. júl. 15. 14:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez korfuggo. Nekem mondjuk, ahogy a cuckoldbol sejtheto volt a bdsm irant is van nemi affinitasom, de sosem szerettem azt sem, ha a bdsm kedvelok a vanillakat szidjak, vagy fitogtatjak a "felsobbrendu, izgalmasabb" szexualitasukat. Ez egy preferencia... engem is csaltak mar meg, es nekem pl. Nem maga az esett rosszul, hogy szexelt a novel az exem, hanem hogy ugyanugy boklt neki, stb. En erre vagyok feltekeny, lelkileg igenis kisajatitom a partnerem, ezert nem tartom magam poliamornak. Es ha valakihez lelkileg kapcsolodom akkor nem igazan hoz lazba hogy mashoz is. Csak pl reszegen riban.cosan viselkedem, toetenik ez az neha, ha elengedem magam, de ezeknek a dolgoknak a pillanatnyi oromon kivul nincs semmilyen jelentoseguk. A parom is igazabol ugy adta ezt a szabadsagot, hogy erzi, tudja, hogy lelkiekben hozza tartozom es nem kene mas ferfi.


Masreszt meg volt mar hosszu (5+ eves) kapcsolatom es egyszeruen tudom magamrol, hogy neha keresi az ember az ujat, az izgalmat, de ez nem jelenti hogy a kedvese kevesbe fontos neki. En jobbnak latom a tiszta lapokkal jatszast, az oszinteseget, mint az egymast csalo parokat.


De ettol meg nem itelem el, aki szigoruan monogam, te se tedd szerintem. Ha megszeretek valakit es monogam, csak ezert nem fogom dobni, igazabol nekem ez az egesz nem annyira fontos, mint egy szerettem. De hosszu tavon konnyebb, ha a masik is nyitottan es nem dogmakban gondolkodik. Nekem...


De hogy masnak mi a jo? Azt nem akarom megmondani.

2018. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Még a mi durva anyánkat.


Még egy önérzetes kis mitugrász, amelyik propagandát akar aköré építeni, hogy nem bír felelősséget vállalni, csak kapni akar, és élvezkedni, de hát ő csak őszinte, a többiek meg hülyék.


A te dolgod, ha másmilyen vagy, de ne szóld le, azt, amit nem értesz.


Egy férfi

2018. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

"Na de miért vágynak erre?"

Mert biológia? Ajánlom Csányi Vilmos humánetológiai írásait meg úgy alapból bármilyen egyetemnek az emberi szexualitásról szóló kurzusát, sokat elérhetsz online.

"Mert a jelenlegi társadalmi berendezkedés ezt mutatja be mint példa, vagy mert valóban ezt is akarják?"

A jelenlegi pont nem állít semmilyen sztenderdet. Semmit nem várnak el tőled, azt csinálsz, amit akarsz. Egymás mellett élő szubkultúrák vannak, mindegyiknek megvan a saját értékrendje és természetesen mindegyik üldözöttnek érzi magát. A korán házasodós meg a negyven évesen is avantgard, önmagát felfedező szabad szerelmes is azt hiszi, hogy a jelen társadalom üldözöttje és őt nem értik.

2018. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
95%

Fasziként is SOKKAL többet megteszek annak, akit szeretek (minden téren), mint akit nem.


Semmi köze ennek a nemekhez. Ez normális emberi tulajdonság.

2018. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne különválasztani, ha valakinek jó így?
2018. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!