Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt ilyen a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Régebben voltak pánikrohamaim, és amikor a volt barátom is ott volt, soha nem próbált meg segíteni. Beszéltünk róla, és azt mondta, hogy attól fél, hogy valami rosszat mond és hogy nem tud segíteni. Erre mondtam, hogy akármilyen klisé hülyeséget mondhat, hogy minden oké lesz, vagy ami az eszébe jut, vagy öleljen át, ilyesmi. De ezek után is képtelen volt erre. Olyan is volt, hogy csak leült és olvasott, pedig tudta, hogy milyen egy pánikroham mert neki is volt már.


Amikor pedig akármilyen kis dologban eltért a véleményünk, akkor egyszerűen nem folytatta a beszélgetést, szóval én mondtam valamit ő meg nem válaszolt. Volt hogy éppen sétáltunk, és hazáig nem mondott semmit. Pedig én soha nem provokáltam, konfliktust sem kerestem, meg ezek nem voltak komoly dolgok, pl. politikáról vagy irodalomról beszéltünk.


Nagyon sokszor megpróbáltam megbeszélni vele, de nem mentem igazából semmire. Nem bánom, hogy szakítottunk, de szerintetek mitől volt ilyen? Vagy esetleg én álltam hozzá rosszul?



2018. júl. 16. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
A férfiak nagy része nem képes mit kezdeni a hisztivel, meg a pánikrohammal. Ők szeretik a kiszámítható dolgokat, ahol ha x dolgot tesznek, akkor annak y eredménye lesz - ez a kettő pedig nem ilyen, sose lehet tudni, hogy mit kéne tenni, és arra mi lesz a reakció. A konfliktuskerülés is tipikus férfi reakció, szinte minden férfi menekül előle. Ezen szerintem változtatni nem lehet, el kell fogadni ilyennek, vagy keresni kell másik pasit.
2018. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na azért nem minden férfi ilyen. Ő ilyen volt.

Ha igazán törődött volna veled, és fontos lettél volna számára, akkor nem tudod őt lezárni , nem menekült volna el úgymond...egy pánikroham vagy hiszti elől.


De ő inkább úgy viselkedett mint egy kisfiú.

2018. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért egyáltalán nem minden férfi ilyen. És soha nem hisztiztem, 99%-ban sokkal nyugodtabb voltam, mint ő, ha pánikrohamom volt akkor is csöndben voltam, csak jól esett volna, ha ilyenkor odafigyel. Mások képesek voltak erre. És nem volt minden nap, max. egyszer egy hónapban, vagy ritkábban. Neki pedig nagyon gyakran voltak hangulatingadozásai, egyáltalán nem viselkedett kiszámíthatóan. És mint írtam, neki is voltak pánikrohamai, volt hogy sírt is előttem. Én ilyenkor nem csöndben ültem, és néztem ki rá a fejemből.


És az szerintem még nem igazi konfliktus, ha pl. egy könyvről eltért a véleményünk, és érdekes lett volna megbeszélni, de ő elzárkózott minden ilyesmitől, mert konfliktusnak érezte. De persze tudom, hogy változtatni nem lehet ezeken, csak soha nem értettem az okát.

2018. júl. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!