Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tennétek valamit, ha tudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennétek valamit, ha tudnátok, hogy a párotok egy számára félig ismeretlen nővel cseverészik facebookon?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk a legjobb helyzetben jelenleg, de nem akarom hogy egy harmadik fél miatt szakítsunk, addig szeretnék a végére járni a dolognak, még ténylegesen ki nem alakul kettőjük közt valami. 6éve vagyunk együtt, a levelezést tagadja. Írjak a csajnak? De mit?
2018. júl. 17. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy hiába tagadja, mert láttad. És hogy nem szakítani akarsz, hanem rendbe hozni a kapcsolatotokat.
2018. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez nem jött be. 🙁
2018. júl. 17. 18:26
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam arra, hogy a csajnak írok, ő azt sem tudja, hogy létezem
2018. júl. 17. 18:29
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Én leülnék beszélni a párommal, megmondanám neki, hogy kár tagadnia ugyanis láttam a csevegést és megpróbálnék vele közös nevezőre jutni, minden konfliktust őszintén átbeszélni. Ha ebben ő nem lenne partner és továbbra is elzárkózna/tagadna, akkor lezárnám ezt a kapcsolatot, egyedül kevés vagy ahhoz, hogy megmentsd, azok után nem tudnék már megbízni benne, hogy a képedme hazudik. Azzal semmit sem érsz, ha a nőnek írsz, azon kívül, hogy porig alázod saját magad.
2018. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Banyek, a “párod” simán az arcodba hazudik, és te a csanak akarsz írogatni...?

Mi az, hogy “nem jött be”? De komolyan... megmondtad neki, h tudod, ill. hogy tudod hogy gàz van, de szeretnéd helyrehozni... aztán? Felállt és otthagyott, vagy mi, hogy “nem jött be”...?

2018. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudunk leülni, külföldön dolgozik. Amúgy is mélyponton van a kapcsolatunk, mi lenne, ha kiderülne, hogy beleolvastam a levelezésèbe?
2018. júl. 17. 18:31
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Hát nézd, ha a csajnak írsz, azt is meg fogja tudni a párod, és ugyanúgy tudni fogja, hogy olvastad a levelezését.

De te tudod.

2018. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Fhasza... és mikor jön haza?

Am a csajnak írni nem sok értelme van, úgy értem lehet (csak lehet!), hogy esetleg lekopik, és aztán...? Attól még a “párod” lazán hazudik neked, nem tudjátok megbeszélni a gondjaitokat, alig találkoztok... majd naponta csekkolod a levelezéseit, és minden csajt lekoptatsz, akit elkezd fűzni, miközben - nem győzöm eléggé hangsúlyozni - kamuzik neked, mint a vízfolyás?

2018. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor játszak a kivárásra? 2hét múlva jön haza.
2018. júl. 17. 18:37
 10/20 A kérdező kommentje:
Szeretem...még pár hónap és mehetnék ki én is. Nem akarom, hogy mindaz, amiért megszenvedtünk, egy harmadik fél élvezhesse ki. Ő is szeret, a levelekben semmi extra nincs (még?) Nem tudom mit tegyek
2018. júl. 17. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!