Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm folyamatosan kiakad mert készítek magamnak ennivalót?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt és fél éve költöztünk össze közös albérletbe. Ő úgy érezte, hogy van rajta egy kis felesleg ezért diétába kezdett, pedig számomra így is tökéletes lenne. 1 hónapja össze vissza eszik és mozogni is próbál de nem látszik rajta lényeges változás. Az igazi pokol pár napja kezdődött amikor elkezdett egy 7 napos léböjt kúrát és azóta, ha készítem a saját ennivalómat bedühödik, hogy így neki nagyon nehéz diétáznia és milyen szemét vagyok, hogy nem tartom tiszteletbe a diétáját és előtte eszek sült húst, pörköltett meg pizzát stb. Ma például készítettem hamburgert és teljesen kiakadt, hogy tudom-e neki ez milyen rossz érzés, hogy nem ehet belőle?


Most komolyan nekem is szemetet kellene ennem, mert ő diétázik és enne belőle? Ő vállalta a diétát. Ne én legyek már a hibás, ha nehezen tartja. Azt nem várhatja el, hogy madársalátát egyek én is sajttal meg öntettel.


Ma például kidobta a hamburgeremet, hogy ő ennek nem akarja érezni az illatát.


26F és 24L


2018. júl. 17. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Most nem azért de hogy tudtál elviselni 4 évig egy ilyen harpiat?
2018. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Vót mán ez a kérdés, csak palacsintával. Találj ki valami újat.
2018. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, ezt még nőként olvasni is rossz volt :) Felnőtt ember, eldöntötte, hogy diétázik,de csak ő!!! Úgyhogy nem normális a viselkedése. Nehogy már zugevő legyél!
2018. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
En alapbol nem tudnek komolyan venni egy embert, akinek annyi esze van, hogy lebojtkuraval akar lefogyni meg mindenfele specko dietakkal :"D.
2018. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Te vagy a gofris kérdező is ugye?

Nem illetek össze akik a kaján igy viselkednek h egymás torkának ugranak, azok máson nagyobb dolgokon is igy fognak. Nem kell eröltetni a megszokásbol együtt levést,ide vezet h a kaján is cirkuszoltok.. Ha nekem kidobna vki a kajámat,mehetne utána csomagolni..

2018. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy nem normális, de szép kis röfike leszel, ha így zabálsz.
2018. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azóta ment el az esze amióta diétát folytat! Mostanában nem eszik ehető ételeket kb. Eddig mindennap más napot tartott. Gyümölcsnap meg ilyenek. Én nem értek annyira hozzá.
2018. júl. 17. 21:31
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Imádom a férfiakat. Hamburgert zabálnak csülkös cupákkal, és egy deka felesleg sincs rajtuk. Emiatt elkezdik osztani a nőt akin 1 gramm felesleg van, hogy milyen dagadt, fogyjon le. A nő nem eszik semmit, csak nyomorult leveleket, és mégsem fogy semmit. A férfi elégedetten beleharap a hamburgerébe, csorog a nyomorult szósz végig a habzsolós pofáján, és kiosztja a koplalós nőt, hogy milyen hisztis pcsa az éhezéstől, nem lehet vele együttélni.

Sggfejek. Egyszer cserélnétek egy hétre, lenne rinyálás.

2018. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tééényleg gofri volt, nem palacsinta! Bocsánat! =D
2018. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Persze h idegbeteg a diétátol mert éhes és csak többet fog enni,mozogni kell sportolni mértéket tartani,sokszor enni keveset zöldség gyümölcs töblet,nem depi zabálni meg sirni a tévé elott..
2018. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!