Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon ijesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon ijesztően viselkedik mostanában. Mit tegyek? Igazat mond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm, körülbelül 2 hete nagyon furcsán viselkedik. Minden reggel kifut a fürdőbe, és furcsa hangokat ad ki. Mikor utána kiabálok, "Drágám, minden rendben?" az a válasza, hogy: "Persze, csak mélyre dugtam a fogkefét." Én persze hiszek neki, mivel minden este későn ér haza, ami miatt nagyon fáradt és rosszak a koordinációs képességei, de félek ez veszélyes lehet számára.

Tegnap este megkérdeztem tőle, hogy nem lehetne-e visszafogni a túlórákat, mert félek, hogy ez nem egészséges, de tiltakozott, mondván, "Ez nekem örömet okoz."

Boldog vagyok, hogy előléptették, és magasabb lett a fizetése, de ha ez így megy tovább, félek komolyabb egészségügyi problémái lehetnek, hiszen a fogkefével felsértheti a torkát, ha olyan mélyre dugja.


Kérlek normálisan válaszoljatok. Nagyon féltem, ő életem szerelme.

25/F



2018. júl. 17. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Reggeli előtt?
2018. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy terhes?
2018. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggel hányingere van, akkor lehet, hogy terhes.

Miért dugná le a torkán a fogkefét? Nooooormális? Ezt csak azért kamuzza, hogy ne ijesszen meg a reggeli hányással.

2018. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#2

Pacsi.

2018. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs extra fogyókúràban hánytatja magát ilyesmi...
2018. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hízott esetleg mostanában?? Biztos zavarja a súlya, jobb lenne ha leülnél és beszélnél vele, a bulimia elég súlyos betegség, legalábbis azzá válhat, ha nem kezelik...
2018. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű terhes.

Ki az aki rohan reggel a fürdőbe,hogy fogat mosson reggelizés előtt? :D

2018. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
apuka leszel. nem?
2018. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy direkt dugja mélyre a fogkefét, vagy tényleg terhes.

Ülj le beszélni vele, mert ha csak fáradt, ez akkor se normális. Én egyetem+melóval nagyon kevés alvással se hoztam össze olyat, fogmosás közben túl mélyre menjen a fogkefe, pedig napi 12-14 órán át voltam elfoglalt.

2018. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy direkt hánytatja magát, mert fogyni akar?
2018. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!