Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek ki a kapcsolatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen!:( Egyszerűen nem látom a kiutat, negatív vagyok, eltaszítottam a barátaim..Undorítónak látom magam. Segítsetek!!
2018. júl. 17. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresd a barátaidat

Ennek meg mondd meg, hogy ennyi volt, nem vagy boldog

2018. júl. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meghallgatom ha írsz
2018. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki segítsen és hogy?...


Te életed, nem fogja más meglépni a döntéseidet helyetted, sem élni az életed heyetted..

Ahogy nekem sem segíthet senki. Neked kell cselekdni. Vagy punnyadj tovább, ahogy eddig.

2018. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem látod a jó dolgokat benne, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból. Próbálj meg hasznos dolgokat csinálni, amitől újra értékesnek fogod magad érezni. Ha lehúznak érzelmileg, akkor persze hogy nem fogod magad körül a jó dolgokat meglátni.
2018. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kapcsolatból való kilépés az olyan, mint a fáramászás: felmászni mindig könnyebb, mint lejönni, belemenni mindig könnyebb egy kapcsolatba, mint kilépni. De ha zavar, akkor azt csak te tudod megtenni, aztán majd le tisztulnak a dolgok.
2018. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell vergődni a kapcsolatból való kilépés miatt. Nem látom, mi lehet nehéz benne.

Eldöntötted, hogy ki akarsz lépni, megvannak rá a konkrét indokaid? Megtettél minden tőled telhetőt és nem volt elég? Akkor fogod magad és kilépsz.

"Sándor, kilépek a kapcsolatunkból, mert X, Y és Z." És ki vagy lépve.

2018. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!