Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elfogadhatatlan ha folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadhatatlan ha folyamatosan panaszkodnek, de jogosan? Nem olyan a hazaselet mint ahogy igerte/remeltem.

Figyelt kérdés

Hazassag elott mindent atbeszeltunk, hogy ne erjen engem meglepetes (korabbi rossz tapasztalat miatt).

Anyosom pont a hazassag utan lett nagyon beteg, es ugy volt 1-2 honapot vele (es az oriasi csalad tobbi tagjaval) leszunk a csaladi hazukban, hogy addig apolja a ferjem is. Az allapota sajnos nem lett jobb, es habar lenne ezer segitseg (rokonok, korhaz, nover, sogorom -aki a csaladjaval szinten naluk lakik), ferjem nem akarja magara hagyni mar fel eve.

Ez eleg sok problemat szul, mert egyszeruen borzaszto ennyi emberrel egyutt elni, nem erzem jol magam. A haztartason nincs semmi kontrollom, mindenbe beleszolnak, nincs maganeletunk a ferjemmel.

Anyos neha megjegyzi (vendegek elott is) hogy en nem takaritok (csak a szobankat, mert nem fogok 10 ember utan takaritani es pont), folyton a babaval piszkalnak, es mondtam hogy ilyen szituacioban biztosan nem szulnek, amire kiakadtak.

Ha veszek magamnak valamit enni, rendre megeszik az egeszet, folyton zavarnak (beszelgetni akarnak), es mindenert ramszolnak, pl. En mindent ugy rakok be a hutobe amit felnyitottam hogy lefoliazom hogy ne terjengenek a szagok, es azt mondjak nem kell folizani, mert akkor elfogy a folia (? Erthetetlen, tudom), ramszolnak hogy miert mosom a sajat agynemum hetente, stb stb. Annyira idegesit es kikeszit mar ez az egesz, es az hogy a ferjem nem ert meg engem, es szerinte nem vagyok turelmes es nem szeretem a csaladjat, hogy mar nem is gondolkozom barmilyen megoldason, csak a valas jutna eszembe ha a helyzet nem valtozna.


Most a legutobbi dolog tett be nagyon. A kis szobankat atfestenem en magam vilagoszoldre mert nem tetszik a mostani szine, erre anyosom nem akarja hagyni, mert hogy ha majd mi nem leszunk itt es mas vendegek jonnek nekik nem tetszene a vilagoszold (!!!). A fuggonyt szinten nem engedte lecserelni, szoval gondolhatjatok mennyire pocsekul erzem itt magam. Raadasul egesz nap uvoltoznek a gyerekek (5-en vannak), es senki nem szol rajuk.


2018. júl. 18. 01:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Eskuvo elott gondolkodni kelett volna szinte sejtem h te is a gyerekszobából mentél férjhez ha ennyire vadidegen a férjed is h nem érti mi a gondod..Szuljél csak azt gyerekkel dobnak ki,de én innen menekülnék..
2018. júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nem igazán vagyok válás-párti, de innen addig kéne megpattannod, amíg még nincs gyerek. Dr lehetőleg úgy, hogy a címedet se tudják.
2018. júl. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

#1, ha nem megterhelő olvasd el az első mondatod!


Kèrdező, te meg azt kérd számon a férjedtöl

Nem látok olyn erős kényszert, se időbeli limitet ami miatt be kéne érned ezzel a családalapitás HELYETT

Szerintem tudatosan vezetett fèlre a fèrj.

Már fèl èv után sincs a te oldaladon

2018. júl. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Anyós PONT a házasság után lett nagyon beteg :DD.

Annyira, hogy azóta sincs jobban.

Ahhoz képest elég aktívan bele tud beszélni mindenbe..


Ne haragudj, de nekem a körülményeket olvasva egy népes roma sokadalom van a szemem előtt.

A franc sem lakna ennyi emberrel.


A férjed tudatosan megvezetett.

Miért nem állsz a sarkadra?, ez konkrétan mennyi ember, aki együtt lakik és akikhez képest te a legutolsó helyen vagy?

Mi az, hogy a férjed szerint nem szereted őket, meg nincs hozzájuk türelmed?? Hát, ez kérdés, basszus? Miért nem mondtad, hogy nincs is, miért kéne türelmemnek lenni egy ekkora baromi zsibvásárhoz??! Férjes asszonyként saját háztartást akarok, nem pattogni egy idegen nő szavára.

Ha ő így képzeli el a házasságotokat, akkor 1. az elején nyilvánvalóan hazudott és 2. ezt csinálja csak egyedül, mert normális kultúrember így nem él állandó jelleggel.

2018. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Összepakolnám a cuccaim és ha mást nem elköltöznék a szüleimhez.
2018. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

ebből a környezetből menekülnék haza a szüleimhez.


akkor derülne ki, kihez húz a férjem. attól tartok, a válasz nem neked kedvezne, de legalább kiderülne.

2018. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én kérdésem az lenne hogy van amúgy saját lakásotok/albérlet/valami?

Ez a helyzet számomra élhetetlen lenne. Biztos azt tenném hogy leülnék férjjel beszélgetni egy kicsit. Elmondanám neki hogy én nagyon nem érzem jól magam ebben a helyzetben. Vagy elkezditek ketten az életeteket kialakítani, vagy maradjon csak anyukával.

2018. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Mort valljuk be őszintén, rosszul választottál, nem tudom mennyire ismerted valójában ki a férjedet és a családját.

Most vagy megtudtok mindketten pattanni onnan , amire nincs sok esély, vagy egyedül fogsz lelépni, jogosan.

2018. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem nem jutna eszembe átfesteni más színűre a szobát, ami másé, csak ideiglenesen lakhatok benne. De nem is maradnék ilyen körülmények között, inkább kivennék egy albérletet a környéken. Ha a férjem jönne, akkor nem lenne gond, ha pedig nem jönne később sem, elválnék.
2018. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyosod szaja nem beteg ugy latszik
2018. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!