Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy a vőlegényemnek szinte minden (akár egy éjszakás) régi partnerének a telefonszáma megvan, illetve többel Facebookon is ismerősök? Vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 09:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem normális.
2018. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem normalis ha beszel is veluk, en sem szoktam szamokat torolgetni. Facebookon se torolgetek nagyon.
2018. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális. Miért kéne törölni a múltját? Nálunk van pár lakberendezési tárgy amit a férjem kapott még régen a barátnőitől. Eszem ágában sincs kidobni. Nincs önbizalmad és azért zavar.
2018. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

3-assal értek egyet.

Így legalább tudod, hogy teljesen őszinte.

Sok ember álnéven tárolja az exek számát a telefonban.


Egyébként ezeket honnan tudod? Én még soha nem néztem bele a párom telefonjába, de ha belenéznék, akkor sem tudnám, pontosan kik azok, akikkel mondjuk csak egy éjszakás kalandja volt. A komoly kapcsolatairól mind tudok, tudom is a nevüket, de ne mondd, hogy az összes kalandjáról is úgy beszámolt neked, hogy névről tudod, ki kicsoda!?

2018. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem néztem bele semmibe. Ő mesélte el. És van akivel beszél is ugyanúgy.
2018. júl. 18. 10:11
 6/30 A kérdező kommentje:
Lakberendezési tárgy,fotók,ilyesmi nem érdekel. Azok az Ő emlékei. Nem arról van szó, hogy törölje a múltját. De régen sokat csajozott,itt nem 4-5 telefonszámról beszélek,hanem többről. És vannak akikkel ugyanúgy beszél messengeren szóban. Nem titkolja. Én soha nem néztem bele senki telefonjába és nem is fogok.
2018. júl. 18. 10:15
 7/30 anonim ***** válasza:
Én az összes exemmel beszélek, ha felhívnak, mivel nem vagyok gyökér, de én nem hivogatom egyiket sem. Anno szerettem őket, egy időre a "családom" voltak, és így váltunk el egymástól. Mindnek bent van a száma a telefonomban is. De egyikkel sem találkozom, mivel nem akarok tőlük semmit, és ezt ők is elfogadták így. (Ezért is exek...) Viszont a párom nem tartja egyik exével sem a kapcsolatot, így nála igencsak fura lenne, ha kiderülne, hogy beszélgetnek.
2018. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ha beszél is velük, akkor nem normális.
2018. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%
Én belenézek a telefonjába, ha úgy tartja kedvem. Nem értem, hogy mi baja van ezzel mindenkinek. Sose titokban csinálom, hanem az orra előtt. Neki sincs baja ezzel. Itt mindenkinek mocskos kis titkai vannak a telefonjában, vagy mi?
2018. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem, hanem eleve bunkosag. Ennyi. Ha titkolozik, ugyis kiderul, ha nem, akkor minek nezegeted? Semmi kozod hozza.
2018. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!