Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam a barátomból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a barátomból. Csak a szakítás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt. Ő nagyon jól érzi magát ebben a kapcsolatban, mert soha semmiért nem kellett fizessen. Minden én és a szüleim állnak 3 éve. A védekezést, a kikapcsolódást, a kaját meg mindent. Én még tanulok, ő már dolgozik. Szóltam neki, hogy figyu lassan 2,5 éve fizetem egyedül a fogamzásgátlót, ami amúgy nem lenne baj ha dolgoznék, de tovább kellett tanuljak így nincs már pénzem rá. Még a felét is alig akarta odaadni ennyi idő után, plusz az ő ötlete volt, hogy szedjem. Kikapcsolódás.. bárhova megyünk én meg a szüleim fizetik az ottani dolgokat( kaja, pia stb) mozit is mindig... étteremben is mindig. Életében 1x fizetet de akkor is úgy, hogy egy egyszemélyes pizzát vett kettőnknek. Emellett heti 3 napot nálunk van. Én hozzájuk nem tudok menni, mert nem férnénk el.


A másik.. soha semmilyen illatszert nem használ. Azt nem mondhatja, hogy nincs, mert csak tőlem legalább 4-5t kapott.. tiszta izzadt, szólók neki erre neki áll feljebb, hogy ő nem is büdös.. azt ott van előtte a spray. Múltkor is a kezébe adtam és ledobta a földre. Persze elvárásai vannak. Miatta szoktam le a cigiről, mert fúj büdös.. oké leszoktam.. ő meg egy rohadt spray meg parfümmel nem képes befújni magát. Emellett még igénytelen.. ott vannak a szép ingjei meg pólói nem neki az nem kell fehér tornapólóba mászkál mindenhova. Nekem olyan elegem van...



2018. júl. 18. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit ne mondjak, nagy türelmed van. Én ezt egy évig sem viselném.

Arról nem írtál, hogy egyéb területeken milyen veled, de végülis mindegy, a leírtak alapján nem egy álom társ.

2018. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szex... Régen nem volt gond, csak úgye fogamzásgátlót szedek és az egyetlen egy tünet, hogy nehezebben jövök izgalomba. Hát nagyon már fel se tudok rá izgulni. Ugye ahoz idő kell. Múltkor nagyon jól csinálta éreztem már minden oké...Erre neki meg akkor nem... De mindig ez van, ha megvárunk engem is neki már tuti nem áll... meg ilyen 2-3 perces menetek vannak.. De amúgy látszik rajta, hogy szeret, de nekem rohadt elegem van. Elment az egész párkapcsolattól a kedvem. Fogalmam sincs, hogy mi lesz ezek után. Amúgy a 3. Fél mind a 2önk részéről ki van zárva.
2018. júl. 18. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Szerintem már te is érzed/tudod, hogy ez a pasi nem való hozzád, nem vagy boldog és szakítás lesz belőle. Fiatal vagy még, hogy ebbe bennemaradj, hidd el, lesz olyan, aki szeret is, nem csak használ. De előtte ebből a kapcsolatból vond le a tanulságot. Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Te hagyod, neki így kényelmes. Egy párkapcsolatot egy ember nem tud életben tartani, az mindkét fél dolga, igénye.
2018. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rólad mutat tükröt ez, ha megelégszel egy ilyen igénytelen, xarrágó, érzelmileg buta emberrel.
2018. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Így olvasva ez elég gáz.


1. Beszéltél vele erről? Elmondtad neki ezeket, amiket itt leírtál nekünk?

2. Ha beszéltetek erről és nem érdekli, egyértelműen szakítás.


40/F

2018. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, férfiként én nem tudnék elszámolni magamban, ha a barátnőmöm és/vagy a szülein élősködnék. Az tarthatatlan, hogy ő évek óta dolgozik, saját keresete van és simán elnézi, hogy más finanszírozza kb. az egész életét. Az ilyen nem férfi, de embernek is hitvány, legalja.


Amikor én dolgoztam és mellette egyetemista barátnőm volt, nemhogy a felét álltam a fogamzásgátlónak, hanem az egészet. Amikor meglátogattuk a szüleit, mindig vittem nekik némi apróságot (gyümölcsöt, bort, csokit, bármit), nemhogy eltartassam magam velük, jó ég!


A párod egy jellemtelen kis féreg és még finomat fogalmaztam. Amikor ilyeneket olvasok, mindig eszembe jut, mennyi rendes, dolgos férfitársamnak nincs barátnője, az ilyen heréknek meg évek óta ott van a p**nci csak úgy.

2018. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

"Amikor ilyeneket olvasok, mindig eszembe jut, mennyi rendes, dolgos férfitársamnak nincs barátnője, az ilyen heréknek meg évek óta ott van a p**nci csak úgy."


Na jó, csak milyen az a punci? Szvsz aki egy ilyen utolsó féreggel ennyi ideig együtt van, az csak egy ostoba és önmagára végtelenül igénytelen kis nőcske, aki pontosan azt kapja, amit érdemel. Normális férfi pedig nem fog egy ilyennel összejönni..

2018. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
7-es, igen, valószínűleg a kérdezőnek semmi önbecsülése. Nagyok sok önbizalomhiányos nő van, akiket pont az ilyen legalja férgek használnak ki.
2018. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Reggeli torolt kamukerdes reload.
2018. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
és elmondtad neki ezt így, ahogy itt leírtad? nem ártana. én mindenképpen elmondanám neki mindenféle szépítés, becsomagolás nélkül, valószínűleg kifejezetten erős és durva szavakat használva, hogy végre felfogja. nem spray-t kell adni neki, hátha érti a célzást, hanem megmondani hogy büdös vagy, hányok a szagodtól, fújd be magad. és hasonlók. ha nem használ se a szép szó, se a csúnya, akkor meg ez van. vagy elfogadod, vagy ott hagyod.
2018. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!