Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm csak unalomból van velem?

Figyelt kérdés

Heti párszor találkozunk, akkor általában valami programot talál ki, menjünk kajálni, moziba, sétálni, stb. Otthon nem szeret lenni, mert az unalmas. Szombat délután szokott feljönni hozzám hosszabb időre, akkor kajálunk, szexelünk és megyünk bulizni. Van pár közös barátunk, általában velük. Fél éve járunk, ismerem a barátait, a szüleit, mégse érzem komolynak a kapcsolatot. Állítólag szeret, de nincsenek közös terveink, nem tudom mik a tervei egy pár év múlva, stb.


Lehet csak azért van velem mert nincs más?


2018. júl. 18. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem fantáziálni kéne a negatívról, hanem őszintén kommunikálni vele.

Vagy szerinted az a jó kapcsolat, ahol a felek, csak otthon tespednek a négy fal között?


Miért hiszed azt, hogy csak azért van veled, mert nincs más?

Ebből is látszik, hogy súlyos önbizalomhiányban szenvedsz és ezzel a viselkedéseddel el fogod magad mellől üldözni a csajt, ha azt várod el tőle, hogy bizonygassa, hogy ő mennyire szeret téged.


De akkor neked más az ideális csak. Keress egy otthonülős csaj, ugyanolyan önbizalomhiánnyal, mint te. Aztán majd bizonygathatjátok egymásnak, hogy szeretitek-e egymást valójában!

2018. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom mik a tervei egy pár év múlva, stb."

Miért nem kérdezed meg?

2018. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Alap.

Valszeg félre is szokott lépni.

2018. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De akkor neked más az ideális csak."


jav: csaj

2018. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy ha neked már konkrét elképzeléseid vannak a jövőt illetően, meg az unalom ellen, akkor oszd meg a barátnőddel, és hogyha nem változik semmi pozitív irányba, akkor gondolkodj el a dolgokon...
2018. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a jövő a gond, hanem nem tudom ő komoly kapcsolatot tervez-e velem. Én tényleg szeretem őt, de rajta nem érzem ezt. Inkább csak rámondja, ha én mondom neki. Nem szeret romantikázni se, ami egy csajnál elég furcsa. Nem szeret a családi programokra jönni velem, nem is olyan gyakran alszik nálam, mert ő csak otthon tud aludni. Fél éves kapcsolatban ez szokatlan, az exemmel már szinte együtt éltünk ennyi idő után.
2018. júl. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!