Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Smink nélkül nincs szemed és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Smink nélkül nincs szemed és nincs szád, és pufi fejed van! "-jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal. Amikor megyek át hozzá, vagy megyünk valahova, sminkben jelenek meg, este lemosom, vagy ha már nála alszom és másnap nem megyünk sehova, akkor sem teszek fel(lemerek menni nélküle a sarki boltba, az a lényeg:D). Múltkor kint sütögettünk, nem volt rajtam smink. Rámnéz a párom(24/F), majd röhögve közli, hogy jééé, neked semmi szemed és szád nincsen! Először nevettem, majd utána közölte, hogy olyan pufi a fejem, mint egy lufi. Mondtam neki, hogy légyszives fejezze be, mert én nem gondolom így, mire rám nézett komolyan, hogy semmi baj nincs azzal hogy nincs szemem, akárhogy erőlködöm nekem nem lesz, ilyen kicsi és kész.

Jó gondoltam, semmi baj, van ez így.

Rá két napra a szobájában nevetgéltünk valamin, és ahogy mosolyogtam, rám nézett, és megint közölte, hogy neked nincs szemed, olyan kicsi.

Azt tudom, hogy mielőtt összejöttünk, 20 évesen neki ezek a különleges szemű lányok tetszettek(amelyik lánynak volt ilyen szép "ív" a szemében). Aztán jöttem én, ezek szerint a kisszemű.

Egyre jobban az az érzésem, hogy látott valami szépszemű lányt, vagy most múlik nála a rózsaszín köd.

Jogosan esik rosszul, vagy ne foglalkozzak vele?

Ilyenkor mindig visszaszólok, de nem érdekli.


2018. júl. 18. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
Csak csipkelődik. Ne sértődj meg rajta. Lehet tetszik neki és így mutatja ki.
2018. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet értelmes FELNŐTT ember nem mondd annak, aki elviekben szeret. Legközelebb szólj nyugodtan vissza, hogy "a te p..cs..d is nagyobbnak tünik, amíg a nadrág rajta van"...
2018. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám, hogy ennyi erővel húzzon zsákot a fejére, mert rajta a smink se segít...
2018. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kapcsolatotoknak vége. Én venném az adást, és úgy rúgnám ki, hogy a lába se éri a földet.
2018. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
99%

Jogosan esik rosszul, elég paraszt a barátod.

Még egyszer oké, de minek kell ezt folyamatosan ismételgetnie, ha látszik, hogy neked ez rosszul esik?

Én komolyan elbeszélgetnék vele a helyedben, aztán ha ennek ellenére is folytatná, akkor keresnék olyat, aki valóban tisztel is.

2018. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Nem a te hibád, ami történik, legfeljebb annyiban, hogy egy unintelligens sggfejjel töltöd az időd (ez a része a történetnek a te döntésed).


A bántalmazó kapcsolatok is így kezdődnek, csak szólok. Ma a szemed kicsi, holnap a fejed, aztán az eszed, aztán már semmire se vagy jó. És már ennyi is elég volt neki, hogy elhidd, hogy neked tényleg kicsi a szemed és nem vagy elég különleges. Mi lesz még 4 év múlva, ha hagyod?


Egy napot nem lennék olyan emberrel, aki nem veszi észre, ha megsért, megbánt. Vannak ám értelmes férfiak is! Komolyan! N34

2018. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Kezdődik,most a szemed kicsi meg a szád holnap a fülcimád lesz kövér meg a vádlid tul vékony..
2018. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Megmondanám neki, hogy jól nézzen meg hátulról, mert az lesz az utolsó képe rólam, ott hagyom és többé vissza nem fordulok.
2018. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

Csipkelődni az óvodában szoktak.


Én komolyan elbeszélgetnék vele arról, hogy ez engem igen is zavar. Ja, és igen, jogosan esett rosszul.


22/N

2018. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak viccelt. Ne vedd a szívedre.
2018. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!