Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt meg tudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt meg tudnátok bocsájtani? Kegyetlenül átverve érzem magam.

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve leszünk együtt. Elhitette velem, hogy 1 éven belül megkéri a kezem.(ez 5 hónapja volt) Félreértés ne essék nem én erőszakoskodtam, sőt szóba se hoztam, magától mondta, hogy már el is tervezte. Annyira boldog voltam, nagyon örültem neki.Tegnap derült ki, hogy nem gondolta komolyan. Az indok: komolyodott, nem szeretné még. Nagyon összevesztünk. Átverve érzem magam. Pedig 1 veszekedés nem volt köztünk. Nem nem fontos az a rohadt gyűrű, nekem eszembe se jutott volna, de így, hogy becsapott.. hajnali 3-ig bőgtem. Ha megbocsájtok neki és netán erre kerülne a sor legközelebb az oltárnál mondana nemet? Szakítottam vele, mert nagyon összevesztünk és először ő mondta, hogy legyen vége, de ő nem gondolta komolyan,majd én igen.Azóta sír, könyörög, hogy bármit megtenne értem ...

2018. júl. 20. 08:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"komolyodott, nem szeretné még", "ő mondta, hogy legyen vége, de ő nem gondolta komolyan"


Ez az ember egy döntésképtelen, gyerekes pasi lehet.

Ha megkomolyodott, akkor jegyezne el.

Ne tervezz vele komolyan, ha ilyen nagy lépéseknél ezt műveli. Főleg, hogy az első megoldása a szakítás, aztán ja mégse.. Találsz jobbat:)

2018. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, nem akarnám a kapcsolatot. Sajnos lehet, hogy később is okozna nehéz perceket a könnyelmű ígérgetéseivel bármilyen témában. Nem kéne. És nem a gyűrű miatt, hanem a jelleme miatt. Szimplán csak nem hozunk szóba házasságot egy nővel, és minden sérüléstől meg tudjuk kímélni. Ha már három éve együtt lakunk, minden remek, biztos vagyok a dolgomban, akkor kérem meg a kezét, de nem mondom neki előre, csak veszek egy gyűrűt. Ostoba fajankó.
2018. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Gyerek még.

Nem érett meg a házasságra, de úgy néz ki még a párkapcsolatra sem...

2018. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Hány évesek vagytok?

Én meg tudnám érteni, ha egy fiatal srác első fellángoláskor ilyet mond, aztán átérzi a dolog súlyát, és betojik kicsit, hisz még a sulit is szeretné befejezni, nem érzi magát felelősségteljes felnőttnek, és nincs még készen az apaságra stb. de az ilyen nem menekül a kapcsolatból, nem akar másik nőt kipróbálni...


De egy 3 éves kapcsolatnál inkább az a valószínűbb, hogy arra jött rá, hogy még élni szeretne kicsit, más nőket is megfektetni, mielőtt örök rabságba vonul. Akik így nézik a házasságot, azokból pedig sose lesz hűséges férj.

2018. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Remek. Beledöglök a fájdalomba. Milyen szép lett volna. És még azt mondja ő komolyan gondolta AKKOR.... akkor.. köszi.. taposson belém még 100at. Esküszöm, ha megcsalt volna lehet az nem fájna ennyire.
2018. júl. 20. 08:28
 6/21 A kérdező kommentje:

De bocsássak meg neki vissza szerzi a bizalmamat, adjak esélyt, nem tud nélkülem élni.....

Kérdeztem mért kamuzott ekkorát? Mert azt hitte, hogy elvesztt.. Pedig akkoriban egy nagyobb vita se veszekedés se volt... meg mostanában se. Oké nézeteltérések voltak, de nem veszekedések, meg nem nagy valamik.

2018. júl. 20. 08:30
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz tanácsot adni. Mindenki mond dolgokat, amiket később megbán. Szerintem üljetek le, beszéljétek át. Ha azt érzed, őszinte, és meg tudsz majd bízni benne, akkor még egy próbát megér. De még várj a beszélgetéssel, nézd meg mennyire küzd érted.
2018. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De nagy gavallér a srác! Ilyeneket keresnek a nők és teszik tönkre az életüket szerelemből, aztán meg a nagy depresszió marad nekik egyedül. :) Szerintem nem kérdés mit kell tenni ilyennel!
2018. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem tud nélküled élni.

Ha később megkomolyodik akkor erre is azt fogja mondani hogy nem gondolta komolyan ...... ?

Ha megkéri a kezed az csak azt jelenti hogy komolyak a szándékai veled kapcsolatban. Ezek szerint nem komolyak.


Az az érzésem te már eldöntötted hogy ujrakezded vele. Elvesztegetett idő.

2018. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrű dolgot még be lehet nyelni,mert az csak egy gyűrű. Nem muszáj egy éven belül,lehet később is. Nade a szakítok,aztán mégsem...kimondani,hogy vége,fajsúlyos dolognak kellene,hogy legyen. Ez az igazi szórakozás...most mérges vagyok rád meg magamra,ezért nem kellesz..aztán ha már nem vagyok mérges,megint kellesz...


Hosszú távon sok kellemetlenségtől kíméled meg magadat,ha nem hagyod szórakozni. Nem azt mondom,hogy szakíts meg minden kapcsolatot,mert az írásodból 100% hogy visszafogadod. De akkor ne azonnal legalább és beszélgess el vele arról,hogy mielőtt döntéseket hoz,gondolkozzon egy kicsit,mert a következő ilyennél már nem lesz visszaút.

2018. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!