Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talákozott már valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talákozott már valaki ilyen nővel? Minden kívülálló azt gondolja róla, hogy egy jóságos mamóka, mindenkit agyon etet-szeretget de a férjét agyon marcangolja?

Figyelt kérdés
Érdekes módon még a közelebbi ssaládtagok is ezt gondolják.
2018. júl. 20. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Valaki nagyon nem mond igazat neked. Az az ember aki törődik a környezetével, az a közvetlen környezetében lévő emberrel nem viselkedik másképpen, hanem mégjobban mint a normál környezetével.
2018. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

a nő nárcisztikus. kívülről csodásan fest, kedves, az emberek jót gondolnak róla, közvetlen környezete sem tudja, hogy milyen igazán. Ritkán ad ki belső információkat magáról, kapcsolatai felszínesek. Azzal van együtt akiből haszna van. Lehet ez anyagi vagy szellemi. áldozatait/partnereit alattvalónak tekinti, próbálja érzelmileg lenullázni. Minél kevesebb önbizalma marad a partnernek, annál jobban élvezi. Általában nem tudatosan csinálják, így segíteni sem lehet rajtuk. Természetesen mindenre talál kifogást, minden a te hibád, még az is ami triviális, hogy nem. Aki egy ilyen nő karmai közép kerül, a legjobb amit tehet h elmenekül, különben vége lesz az embernek.

[link]


Sajnos belefutottam egy ilyen nőbe én is. A végén a halált várod, s a többiek nem értik, hogy egy szakítás nem lehet ennyire nehéz...

2018. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
valamiféle betegségre gondolok esetleg
2018. júl. 20. 13:06
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es te látom tudod miről van szó,ugyanis én vagyok a férj.az utóbbi 1 évben mg kiegészült mindez emberes mennyiségű alkohollal
2018. júl. 20. 13:11
 5/17 anonim ***** válasza:
2 Ez nagyon jó cikk nárcikról:)
2018. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen a mamám ilyen.

Anyagiakban mindent megad. Minden kívánságod teljesíti, kinyalja a feneked... utána egy életre a lekötelezettjének tekint. Ha csettint ugranod kell. Mindent úgy kell csinálnod ahogy ő megálmodta. Ha nem akkor jön a büntudatkeltés az érzelmi zsarolás, a bosszúszkodás. Persze mindez a "nagylelkűség" "szeretet" csomagjába bújtatva.

Mindenkit megnyonorít a környezetében.

2018. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, egyik barátnőm anyukája.

Amikor ott voltam náluk, mindig marha jó fej volt.


Aztán barátnőm mondta, hogy hát az ő anyja iszik. Meg erőszakos, megverte. Verbálisan alázza. A férjét is folyamatosan cseszteti.


Annak is volt oka, hogy ennyire megkeseredett, de b...s akkor se a saját szerettein élje már ki magát.


Eléggé para.


Nem tudom, bánt-e fizikálisan, de ha csúnyán lerészegedik vagy bármi én felvenném videóra és megmutatnám neki, hogy ez vagy te. Vagy megmutatnám rokonoknak. Ne hagyd magad, csak azért mert nő.

2018. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

74 Blue Jasmine (2013)

ezt a filmet ajánlom, a főszereplő ilyen

2018. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#2es vagyok, van benne tapasztalatom sajnos :|

eleinte azt hittem bennem van a hiba, h nem találom meg azt amire vágyik. Sajnos én ilyen hiú gyökér vagyok.

Engem azzal fogott meg, h minden nap a fejem felett lebegtette h otthagy, mert én ilyen olyan vagyok.

Szerintem letettem anyagilag mindent amire 1 átlagos nő vágyhat. Sokszor az volt a problémája, nincs semmi, 1 koszos albérletbe vagyunk,

sehova nem megyünk. Megfordítottam az életet, letettem az asztalra új családi házat, milliós fizetést, nem kellett csinálnia semmit.

De ez sem volt jó, mert ő egyedül van. Hát akkor csináltam programokat, nem vittem túlzásba az igaz, de évente azért belefért 1-1 külföldi nyaralás. Az sem volt jó, mert én döntöm el hova, és a nyaralást mindig tönkre tettem...

Állandóan az önbizalomdardálás volt... S a legszebb, h ő érezte ezt :) Amit letettem az sz*r, az nem jó, mert a "józsinak" jobb van, én rosszul csinálom, stb.. Rájöttem, ez irigység inkább részéről.

Nem vehetem fel a versenyt egyébként meg az egész világgal?!?! Szóvá is tettem ezeket, de ezzel csak azt érzi, hogy őt "bántod", nem tudja azt megérteni, hogy 2 ember kell a veszekedéshez is, s az pedig nagyon nehéz,

ha bent ül a csónakomban, elfogadom h nem evez velem, de hogy ellentétesen csinálja, vagy roszabb, megpróbálja kiszúrni, s ha sikerül, akkor "látod megmondtam, erre sem vagy képes..."

2 éve elment dolgozni nagy nehezen. Most ott kiéli vágyát, mert alattvalói vannak, s sajnos engem is annak tekint.

Tudod ez a tipikus anyósülésről ugatunk, hogyan kell vezetni, de mikor elpattan az agyad h akkor ülj át és csináld,

akkor az már nem az ő dolga, bezzeg a "józsi" az milyen jól vezet... Felelősséghárítás ezerrel, mintha nem ebben a világban élne.

Te tehetsz a világ összes problémájáról, az idő múlásáról, h rád pazarolja az idejét, mindenért...

Természetesen cserébe nem nagyon ad semmit, de hát időd sincs ezzel foglalkozni, hisz folyamatosan szívja a véred s próbálsz megfelelni.

Szerintem a nyugalmat mindenki megérdemli. Próbáltam, h nem szólok hozzá, akkor az a baj. Van sapka nincs sapka.

Egyébként az ilyen nők élnek vissza a vele h nők, azonnal mennek máshoz, 1 percet sem várakoznak, te sz*r vagy, te hibád, akkor szenvedj bármit is csináltál...

Kinéztem a nagyvilágba, mondom ekkora gyökér nem lehetek, hogy nekem ekkora nagy elvárásaim lennének,

(nem sok, csak ne 1 pofonnal várjanak haza, nyugalom, esetleg legyen már 1 szendvics ha egész du dolgozom amiben lakik, amit használ...).

Állítása szerint minden kollégájánál a férfi főz otthon, a férfi takarít, a férfi csinál mindent.

Hát én nem így látom, de ha ellenkezel vele, akkor megint csak a ledardálás, te őt provokálod, stb.. Ha elvgézed a házimunkát, észre sem veszi, ha meg igen akkor szarul csináltad :)

Ha nem látsz ki a fáradtságból, mert minden rajtad van, akkor annyit vesz észre, te megint alszol...

A végén már szex se volt, az is a te hibád már állandóan cseszegeted... Átalakul az egész 1fajta megfelelési kényszerré, de soha nem fogsz megfelelni neki, soha...

Észrevettem ezeket a jellemvonásokat a nők 90%-ban, h semmi sem elég, szóval úgy vagyok vele én még1x nem fogok azért tenni hogy "mi", vagy "nekünk". Felesleges.

Magamnak ami kell az meglesz, ezekkel meg befejeztem. mgtow.

2018. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
még mielőtt vki azt mondtaná, h nyomingerekkel tehetik meg csak ezt, azt téved. magas, kisportolt voltam, jó fizúval, csak érzelmileg naív és kitartó. most már nem érdekel, nem akarok imponálni senkinek :) ennyi.
2018. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!